Wereldkampioen Evenepoel wordt op 2 oktober gehuldigd in Brussel
foto: Cor Vos
zondag 25 september 2022 om 16:28

Wereldkampioen Evenepoel wordt op 2 oktober gehuldigd in Brussel

Remco Evenepoel zal over een week in het zonnetje worden gezet voor zijn prestaties in 2022. De kersverse wereldkampioen wordt op zondag 2 oktober namelijk gehuldigd op de Grote Markt van Brussel. Dat maakte burgemeester Philippe Close bekend via social media.

Op zondag 2 oktober zal Evenepoel in de voetsporen treden van de Rode Duivels (het Belgische voetbalteam) en de Olympische medaillewinnaars, die in het verleden ook al werden gehuldigd op de Grote Markt van Brussel.

En daar blijft het niet bij voor de 22-jarige renner. Zo maakte de gemeente Dilbeek bijvoorbeeld al bekend dat Evenepoel ereburger wordt. De wereldkampioen van Wollongong is afkomstig uit Schepdaal, een deelgemeente van Dilbeek.


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
5 Reacties
25-09-2022 17:04
Ingehuldigd tot de nieuwe koning?
25-09-2022 17:27
Dat heeft deze jonge kerel dwars en dubbel verdiend
26-09-2022 12:45
Een geweldige demonstratie,
26-09-2022 19:47
Kunnen de Evenepoel lovers wat netwerken op dat plein dat wordt een feestje. Hij heeft dit wel verdiend dit is geen alledaagse prestatie.

Reacties zijn gesloten.