Van Aert maakt gretig gebruik van ‘WOUT STOP, GRATIS TAART’
foto: Strava Wout van Aert
zaterdag 5 april 2025 om 11:58

Van Aert maakt gretig gebruik van ‘WOUT STOP, GRATIS TAART’

Een leuke verrassing voor Wout van Aert en Visma | Lease a Bike tijdens de verkenning van de Ronde van Vlaanderen 2025 vrijdagmiddag. Met de vervelende afloop van Dwars Door Vlaanderen nog in het achterhoofd werden de renners getrakteerd op gratis taart. Een bord langs de weg liet namelijk niets aan het toeval over, getuige Van Aerts update op Strava.

Een lokale bakker langs de route van de Ronde wilde graag zijn grote held eens ontmoeten en besloot op een groot bord ‘WOUT van Aert, STOP hier voor GRATIS TAART’. Groot was de verbazing toen de kopman van Visma | Lease a Bike ook daadwerkelijk in de remmen kneep bij de bakkerij. De plaatselijke bakker hield woord en trakteerde de ploeg op enkele chocolade eclairs. En daarvan maakte de ploeg gretig gebruik, al liet de Belg vrijdagmiddag aan WielerFlits wel weten dat we daarbij een kanttekening moeten plaatsen. 

“Ikzelf had niet veel tijd. Dus toen hebben we snel de remmen dicht geknepen, een foto gemaakt en de volgwagen langs daar gestuurd. Zo hebben we in ieder geval de staff van de ploeg kunnen blij maken vandaag. Of dat soort afleidingen fijn zijn na woensdag? Ja, zeker. Al moet ik ook zeggen: wat je meemaakt tijdens de verkenning van de Ronde van Vlaanderen is bijna te gek voor woorden. We hoeven nu niet tussen het verkeer te slalommen, maar tussen de mensen en campers die er al zijn voor zondag. Je krijgt aanmoedigingen of de wedstrijd al daar is. Erg leuk om mee te maken.”

Dat was ook de tekst die Van Aert bij zijn Strava-post plaatste. “Een koers verkennen en thuiskomen met 36 gratis eclairs. Alleen in België, ik houd ervan!”. Ploegleider Grischa Niermann pikte in tijdens het gesprek en liet grijnzend weten dat de eclairs erg lekker waren.


Heb jij RIDE Magazine al besteld?

Pauline Ferrand-Prévot staat met een groot interview in de RIDE Magazine Najaarsgids 2025! De kopvrouw van Visma | Lease a Bike verraste vriend en vijand door in haar comebackjaar meteen Parijs-Roubaix en de Tour de France Femmes te winnen. Frankrijk ligt daardoor aan haar voeten. Hoe kijkt ze zelf terug op de impact van haar Tourzege? Lees het verhaal nu in de nieuwe RIDE!
RIDE Magazine
18 Reacties
05-04-2025 12:33
Ze moesten eerst nog even gewogen worden?
    05-04-2025 13:22
    " Zo hebben we in ieder geval de staff van de ploeg kunnen blij maken vandaag."
    Dus hij heeft helemaal niks gegeten wat het allemaal een beetje raar maakt.
    05-04-2025 15:24
    Dacht je dat een renner vlak voor de ronde dit gaat eten?
05-04-2025 14:03
Wout van Aert
Houdt van Taart
    05-04-2025 14:51
    Eerder: Wout, moet eens stoppen met deze onzin en winnen, van Aert
    05-04-2025 15:17
    Als jij stopt met zulke zure reacties Perico... man man man wat een droevigheid straal jij uit
    05-04-2025 15:40
    @Kbeer, maar ik heb wel gelijk... Minder opvallen met bijzaken en meer presteren... Eens?
    05-04-2025 17:06
    Dit heeft niets met bijzaken te maken maar met aandacht voor de fans. Even een foto, leuk voor iedereen. Daar ga je echt niet slechter van rijden.
    05-04-2025 17:09
    @perico

    Nee niet mee eens. Waarom zou die ? Hij is echt letterlijk 0 verantwoording aan jou verschuldigd. En buiten dat heb jij helemaal geen cijfers om je mening te kunnen onderbouwen. Rijdt die de sprint slecht omdat die 4 maand geleden in een eekhoorn pak stond te zingen? ofc niet. Maar types als jij willen gwn altijd hun gal kwijt
    05-04-2025 21:09
    @Steven: als een topsporter in de media komt met bijvoorbeeld een helikoptervlucht of taartjes eten of in een liedje verschijnt van Tietema... en hij/zij presteert TOP, dan zou ik ook zeggen: DOEN... Maar als een sporter niet presteert, dan gaat dit tegen je werken; zo werkt het. Dan moet je niet ZO willen opvallen, maar juist opvallen door prestaties. Overigens moet WvA t echt zelf weten hoor; we gaan zien of zijn prestaties verbeteren...
    05-04-2025 21:12
    @Kbeer: klopt... enige harde cijfers die jij en ik hebben, zijn de mindere prestaties afgelopen 2.5 jaar. En ik denk dat dit OA komt door afleiding buiten t wielrennen... Niet aan zijn talent; of denk jij van wel?
05-04-2025 17:53
Ben het wel eens met Perico. Over-exposure van Wout begint mij ook een beetje de keel uit te hangen. Op een waterfiets, in een eekhoornpak, helikopter, taartjes. Vrijwel élke training met een “leuke” tekst erbij op strava, enz enz
Ook de tig tig artikelen op WF. To much. Wout moet morgen en volgende week in Roubaix gewoon leveren en meer is t niet. Sporters moeten wat mij betreft gewoon sporten en niet zoveel bezig zijn met randzaken. Maar daar zal ik wel een ouwe lul voor zijn. Kan ook makkelijk.
    05-04-2025 18:00
    Weet je wat jij moet doen maat. Lekker er niet op klikken, WF in je site blocker doen. en/of wat minder v Aert op google in typen. Ik ben totaal niet voor Wout. Maar hoe vervelend de vele artikelen ook zijn voor je. Elke x mensen die hun gal er over gooien is nog veel hinderlijker.
    05-04-2025 18:08
    A. Jij bent mijn maat niet en B. Ik bepaal zelf wel wat ik wel of niet doe.
    05-04-2025 20:25
    Sorry vriend.
    05-04-2025 20:26
    Edit: in een heel betoog over wat van Aert allemaal wel en niet moet doen zelf eindigen met ik bepaal zelf wat ik doe.
    05-04-2025 20:27
    Vrij dom kom je dan over
06-04-2025 15:10
Bakkerij Björn, Kluisbergen

Reacties zijn gesloten.