Uitspraak beroep Nuyens-Van Aert pas in juni 2021
Vijf maanden nadat Nick Nuyens beroep aantekende op de vrijspraak voor Wout van Aert (Jumbo-Visma) bij de arbeidsrechtbank van Mechelen, hebben de advocaten van beide partijen een overeenkomst gesloten over de conclusietermijnen.
Nuyens sleepte Van Aert voor in 2018 voor de arbeidsrechtbank, nadat Van Aert zijn lopende contract bij het Veranda’s-Willems van Nuyens opzegde wegens dringende redenen en een vertrouwensbreuk. Nuyens eiste een schadevergoeding van 1,1 miljoen euro, maar in eerste aanleg werd Van Aert volledig vrijgesproken.
Daarop tekende Nick Nuyens dus beroep aan. Dat werd maandag ingeleid aan het Arbeidshof van Antwerpen, maar het zal nog meer dan een jaar duren eer die wordt afgehandeld. Dat weet Het Nieuwsblad. De pleitdatum in het Arbeidshof van Antwerpen is pas voorzien in mei 2021, waarna in juni 2021 een uitspraak kan verwacht worden.
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Waarom duurd het dan zolang voor er weer een uitspraak gedaan kan worden?
Dat is dan eigen aan Nuyens en zijn raadsman. Voor Walter Van Steenbrugge is dit puur tijdverlies.
Deze zaak heeft voor geen van beide partijen spoed. Ze kunnen beide d'r vak uitoefenen en er is brood op de plank.