Tour Femmes 2023: Opgaves van Elisa Longo Borghini en Elisa Balsamo
Zoek niet meer naar Elisa Longo Borghini en Elisa Balsamo in de Tour de France Femmes. De twee Italiaanse rensters van Lidl-Trek hebben voor aanvang van de zevende etappe opgegeven. Longo Borghini kampt met een infectie aan haar dij, Balsamo is dan weer te vermoeid en kiest ervoor om te herstellen met het oog op het WK.
Longo Borghini stond na zes etappes in de Tour de France Femmes op een vierde plaats. Ze volgde op 55 seconden van gele trui Lotte Kopecky, maar stond in dezelfde tijd als wereldkampioene Annemiek van Vleuten. “Helaas heeft Elisa Longo Borghini zich moeten terugtrekken uit de Tour de France Femmes in aanloop naar de etappe over de Col du Tourmalet van vandaag. Dit was een rit waar ze naar uitkeek”, laat de ploeg weten via sociale media.
“De Italiaanse kampioene heeft een huidinfectie aan de bovenkant van haar linker dijbeen, waarvoor ze na etappe zes in het ziekenhuis moest worden behandeld. De infectie is nu onder controle, maar ze heeft nog steeds veel pijn en in het belang van haar gezondheid op lange termijn is besloten dat ze niet verder zal rijden.”
Heb jij RIDE Magazine al besteld?
In de RIDE Magazine Najaarsgids 2025 lees je een uitgebreid interview met Jonathan Milan! De sprinter van Lidl-Trek veroverde niet alleen de groene trui in de Tour de France, ook veroverde hij de harten van Italië. Wie is de 'Reus van de Sprint' die dit jaar zijn status als topsprinter bevestigde? Lees het verhaal nu in de nieuwe RIDE!
Reacties zijn gesloten.