Tour 2019: Thibaut Pinot had aanval niet gepland
Thibaut Pinot schoof zaterdag op naar de derde plaats in het algemeen klassement. “Als je me een week geleden had verteld dat ik na een week op deze positie stond, dan had ik daarvoor getekend”, zegt de Fransman tevreden.
Pinot boekte niet alleen tijdwinst op zijn concurrenten op La Planche des Belles Filles, maar ook zaterdag naar Saint-Étienne, waar hij twintig seconden voor het groepje der favorieten over de meet kwam. “Het was een heel goede dag, dus ik ben tevreden. Ik was niet van plan om aan te vallen in deze etappe, dus ik ben blij”, legt Pinot uit aan Cyclism’Actu.
“Ik ben op hetzelfde niveau als aan het einde van vorig seizoen”, concludeert Pinot. “Daarom kijk ik verwachtingsvol vooruit naar de toekomst. De tijdrit en de Pyreneeën komen er nog aan, dus alles kan nog snel veranderen.”
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.