Tom Pidcock ziet MTB-vierdaagse uitgesteld worden
Pidcock op het WK MTB voor beloften 2020 - foto: Cor Vos
zondag 17 januari 2021 om 15:27

Tom Pidcock ziet MTB-vierdaagse uitgesteld worden

Tom Pidcock kan een mountainbikewedstrijd schrappen uit zijn voorjaarsprogramma. De Britse alleskunner was van plan om van 11-14 februari in Spanje de Mediterranean Epic te rijden, maar de organisatie heeft dat evenement uitgesteld vanwege de coronacrisis.

De organisatie van de Mediterranean Epic zegt gedwongen te zijn om de wedstrijd ruim een maand uit te stellen. De eerstvolgende datum op de kalender is nu 25-28 maart. Voor de zekerheid heeft het bestuur achter de MTB-vierdaagse ook een nieuwe datum gereserveerd in september; van 16-19 september.

Het is nog niet bekend of Pidcock in eind maart ook deel zal nemen aan de Mediterranean Epic. Op dat moment is hij al begonnen aan zijn wegseizoen bij zijn nieuwe ploeg INEOS Grenadiers. Vanaf februari heeft hij achtereenvolgens de Volta ao Algarve, de Omloop Het Nieuwsblad, Kuurne-Brussel-Kuurne en Strade Bianche op zijn programma staan.

RIDE Magazine
2 Reacties
17-01-2021 17:57
Goed nieuws , kan hij mooi nog een aantal veldritten na het WK rijden.
18-01-2021 06:46
Los van die afgelasting vraag ik me af of Pidcock niet te veel hooi op de vork neemt.
Veldrijden, tussendoor een MTB-4-daagse, vervolgens een pak klassiekers + weet ik veel wat nog allemaal volgt.
Een semi-veldritprogramma, gecombineerd een uitgebreid wegseizoen (zoals Van Aert) is m.i. goed haalbaar. Tussendoor nog enkele MTB's lijkt mij van het goede teveel.
Mag mij uiteraard altijd verbazen.

Reacties zijn gesloten.