zondag 15 juli 2018 om 12:24

Tom Dumoulin over kasseienrit: “Het gaat een hele rare dag worden”

Tom Dumoulin waagt zich niet aan een voorspelling voor de Touretappe naar Roubaix. Hij denkt dat het koersverloop alle kanten op kan. “Ik heb geen idee wat de verschillen gaan worden. Je kan 101 scenario’s bedenken voor vandaag, maar dan gaat het de 102e zijn. Het gaat een hele rare dag worden voor iedereen. Ik heb geen idee hoe de verschillen gaan zijn”, vertelde hij voor de start van de etappe.

Meer video’s zien uit de flag-fr Tour de France?
Abonneer je dan nu op ons YouTube-kanaal!

In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een interview met Tom Dumoulin over zijn band met het gravelen. Nu hij gestopt is als prof, doet hij veel andere dingen. In 2025 gaat hij voor het eerst Unbound Gravel rijden en wij gingen op pad met Dumoulin en Adne Koster om te praten over hun liefde voor de fiets, de koers, en hun voorbereiding op Unbound. Pre-order jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
RIDE Magazine
6 Reacties
15-07-2018 12:39
Tom Tom heeft er kijk op. Maar whatever de rest doet, hijzelf moet razen als met de duivel op zijn achterwiel, hel en verdoemenis blèrend in zijn oor. Idealiter met Terpstra en Mollema op 30km vd meet de rest losrijden.
15-07-2018 12:50
Je kan in deze etappe toch nooit een uitgewerkt plan uitvoeren? Er zijn zoveel meer variabelen en er gebeuren zoveel dingen meer dan in een bergetappe.. Ik kan me niet voorstellen dat Sky een 100% uitgewerkt plan heeft. Pure bluf.
15-07-2018 12:51
Klinkt amateuristisch, of laat niet het achterste van de tong zien.
Mannetje vooruit sturen (qs of sky) zou me niet verbazen
15-07-2018 12:51
een ouderwets Benelux pact dat de rest van de wereld achter zich laat
15-07-2018 13:06
Hoezo zou mollema bij de top mee kunnen?
15-07-2018 13:19
Idealiter. Maar realiter valt dat niet te verwachten van Mollema vandaag.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine