Tiesj Benoot stelt seizoensstart uit: “Hij heeft behoorlijk afgezien”
donderdag 18 januari 2024 om 18:12

Tiesj Benoot stelt seizoensstart uit: “Hij heeft behoorlijk afgezien”

De coronabesmetting van Tiesj Benoot heeft er behoorlijk ingehakt bij de renner van Visma | Lease a Bike. De Belg miste de nodige trainingen en zal om die reden enkele dagen later aan zijn seizoen beginnen dan oorspronkelijk gepland.

Benoot werd begin januari ziek, toen hij net in Spanje was voor een trainingskamp met Visma | Lease a Bike. Hij kon daarna een volle week niet fietsen en ook de week erna was het nog ‘op halve kracht’, schrijft Het Laatste Nieuws. “Toch een streep door mijn rekening”, zegt Benoot in gesprek met de Vlaamse krant. “Die achterstand haal je niet zomaar in – dat is een utopie.”

Het was de bedoeling dat Benoot zijn seizoen zou beginnen op 10 februari, met de Vuelta a Murcia. Dat gaat vanwege zijn coronabesmetting echter niet door. Ook Clásica Jaén Paraiso Interior wordt van zijn programma geschrapt. In plaats daarvan zal Benoot aftrappen met de Volta ao Algarve, die van 14 tot en met 18 februari duurt. “We wilden niet gaan pushen”, laat Visma | Lease a Bike weten aan HLN. “Die paar dagen extra voorbereiding zijn welkom. Tiesj heeft toch behoorlijk afgezien.”

RIDE Magazine
7 Reacties
18-01-2024 20:06
Heel artikel. En meneer begint 4dagen later met zn wedstrijden.
Tis me wat
    18-01-2024 21:46
    Tiesj me wat?
18-01-2024 19:22
Dit is contents die achter de betaalmuur van HLN zit. Niet echt netjes om het te kopieren, ook al meldt je de bron, maar hey, alles voor de clicks en traffic, eh!
    18-01-2024 19:37
    Niet overdrijven... Een samenvatting van 5 regeltjes, dat zou toch juist als lokkertje kunnen dienen voor dat Laatste Nieuws artikel?
18-01-2024 19:14
Verstandig en noodzakelijk, wat je mist moet je inhalen en het missen van 2 wedstrijden in februari is niet het einde van de wereld.
18-01-2024 19:06
Nog best een vroeg begin vergeleken met vorig jaar, toen de ploeg in februari amper leek te bestaan (maar daarna …)
    19-01-2024 08:54
    Ja dat viel mij ook op. Ik ben benieuwd naar de verklaring vanuit de ploeg hiervoor. Ik ben er alvast niet rouwig om.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine