Thymen Arensman rijdt volgende week eerste koers sinds Giro d’Italia
foto: Cor Vos
donderdag 1 augustus 2024 om 15:29

Thymen Arensman rijdt volgende week eerste koers sinds Giro d’Italia

Thymen Arensman staat volgende week aan de start van de Vuelta a Burgos (5-9 augustus). De Nederlander voert de selectie van INEOS Grenadiers aan in de Spaanse ronde. Het is voor Arensman de eerste wedstrijd sinds de Giro d’Italia.

In die Giro eindigde Arensman, net als in 2023, als zesde. Na een rust- en trainingsperiode van bijna tweeënhalve maand maakt hij in de Vuelta a Burgos dus zijn rentree. De vijfdaagse rittenkoers geldt als een voorbereidingskoers voor de Vuelta a España, die op 17 augustus begint in Lissabon. De selectie van INEOS Grenadiers voor de laatste grote ronde van het jaar is nog niet definitief, maar de voorbije jaren combineerde Arensman ook de Giro met de Vuelta.

Maar eerst dus de Vuelta a Burgos, waar Arensman het op moet nemen tegen onder meer Ben O’Connor, Lenny Martinez en Nairo Quintana. De 24-jarige Nederlander zal bij INEOS het gezelschap hebben van Andrew August, Omar Fraile, Kim Heiduk, Óscar Rodriguez, Michael Leonard en Brandon Smith Rivera.

In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een uitgebreid interview van 8 pagina's met Thymen Arensman. Hij gaat uitgebreid in op zijn nieuwe rol bij INEOS Grenadiers en de ontwikkeling die hij de afgelopen jaren heeft gemaakt, als wielrenner, maar ook als persoon. En wanneer gaat hij als kopman naar de Tour de France? Bestel jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
RIDE Magazine
3 Reacties
01-08-2024 19:59
Ik vermoed dat Lenny Martinez geen Vuelta gaat rijden. Twee grote rondes in één jaar voor een jonge renner lijkt mij niet verstandig.
    02-08-2024 09:43
    Het is niet dat hij daar met zijn krachten heeft gesmeten, misschien was het wel het ultieme trainingsblok voor de Vuelta :)
01-08-2024 22:02
Kopman in de Vuelta.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine