Thymen Arensman panikeert niet na tijdverlies: “Vorig jaar gebeurde hetzelfde”
foto: Cor Vos
vrijdag 1 september 2023 om 14:14

Thymen Arensman panikeert niet na tijdverlies: “Vorig jaar gebeurde hetzelfde”

Thymen Arensman verloor donderdag meer dan twee minuten op Primoz Roglic en Jonas Vingegaard. De Nederlandse klimmer van INEOS Grenadiers zakte zo naar een 24ste plaats in het algemeen klassement van de Vuelta, maar panikeren doet hij nog niet. “Ik blijf positief en rustig.”

Op sociale media doet Arensman zijn relaas na de zware bergetappe van donderdag. “Ik had niet mijn beste dag. Ik had gewoon niet de benen toen de klassementsrenners voor de aanval kozen. Ik voelde me daarvoor wel nog goed. Het is wat het is.”

“Vorig jaar gebeurde hetzelfde en kon ik nog terugvechten in de tweede en derde week”, gaat Arensman verder. “Ik blijf dus positief en rustig, ik zal blijven vechten. Hetzelfde (als vorig jaar, red.) kan opnieuw gebeuren. Op naar morgen.”

 

In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een uitgebreid interview van 8 pagina's met Thymen Arensman. Hij gaat uitgebreid in op zijn nieuwe rol bij INEOS Grenadiers en de ontwikkeling die hij de afgelopen jaren heeft gemaakt, als wielrenner, maar ook als persoon. En wanneer gaat hij als kopman naar de Tour de France? Bestel jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
RIDE Magazine
15 Reacties
01-09-2023 14:34
Denk het niet. Daar had ie Roglic en Vingegaard mogen slepen waar ik vermoed dat hij deze ronde de eerste Ineos worden gaat. Of, wie weet, meesterknecht van REVKET. Dat zal wat doen met zijn zijn populariteitscurve gok ik.
    01-09-2023 14:45
    Die curve draait dan waarschijnlijk 180 graden bij de grens
    01-09-2023 15:39
    Zo populair is hij niet heb ik het idee, ik kan hem eigenlijk wel smaken, bij Quickstep vind ik hem nou niet echt passen trouwens.
01-09-2023 14:42
Op deze manier zie ik het weinig hoopvol in voor Arensman om ooit voor het podium te strijden in een grote ronde. Dan zul je er echt vanaf het begin moeten staan, kun je niet profiteren van een minder sterk deelnemersveld en krijg je niet de ruimte om vanuit de vroege vlucht tijd goed te maken.
01-09-2023 15:55
Tja, zelfs als hij goed blijft in de derde week heeft hij toch wel een uitdaging als hij zo matig is in de eerste week. Gisteren verliest hij in de laatste 4 kilometer als enige GC man twee minuten. Dan zit je niet eens in de buurt van de toppers in het veld. Had toch iets meer verwacht van een jaartje naar Ineos. Liet over het hele seizoen vorig jaar bij DSM meer zien.
01-09-2023 18:46
Waarom is dit bericht in het Belgisch geschreven? Dit is toch wielerflits.nl?
01-09-2023 15:38
Als Arensman in deze ronde weer rond plek 5-8 eindigt, achter de grote kanonnen, doet ie het weer prima. Hij zou toe kunnen werken naar een GT met iets minder knallers aan de start, en redelijk wat tijdritten en daar een keer podium. En hij heeft al gepiekt in ritten, etappes pakken en een mooi klassement is echt geen schande. Kijk eens wat een kampioenen hij het tegen op neemt.
Voor dit soort renners is 2e kopman al een prima positie, bij een van de top 5 teams. En wie weet kan ie zich nog wat verder ontwikkelen.
01-09-2023 15:40
Hoe heeft Rik Klik nu een reactie in lijn kunnen schrijven?
Oftwel waar Klik ik dan Rik?
    01-09-2023 15:43
    Op beantwoorden, mijn vriend :D
    01-09-2023 15:50
    Reageren doe je in de app, ook geen last van duimpjes daar.
    01-09-2023 15:53
    https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.wielerflits
    01-09-2023 18:22
    Thanks Wheely. Wist niet eens dat er een app was
    01-09-2023 18:24
    Ook raar dat dat op de website nog niet werkt. Dat leest en tikt veel fijner. Work in progress waarschijnlijk.
01-09-2023 16:04
De hoop was toch dat hij va net niet naar net wel zou gaan bij Ineos, maar het is het toch nog net niet. Nu is het dan toch echt hopen dat hij die derde week er keihard door komt, maar dan nog zie ik hem niet dusdanig verbeteren dat podium in zicht komt. Tenzij het natuurlijk even mee zit dat zij hem laten rijden in een ontsnapping bijvoorbeeld. Voor zijn grote lijf is de Vuelta natuurlijk ook niet ideaal. Zou mooi zijn als er grote ronde komt met veel tijdritkms. Gewoon weer 100km ofzo. Dan maken dit soort jongens echt weer veel meer kans.
01-09-2023 14:17
Zou hij weleens balen dat hij niet bij JV getekend heeft?

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine