Starttijden NK tijdrijden voor elite vrouwen 2023
Overzicht De strijd om het rood-wit-blauw barst vandaag los met het NK tijdrijden. In de gemeente Nunspeet strijden bij de elitevrouwen toppers als Annemiek van Vleuten, Demi Vollering, Shirin van Anrooij en Riejanne Markus tegen elkaar. WielerFlits zet de starttijden op een rij.
Na twee jaar Emmen, wordt er nu op de Veluwe gestreden om de nationale tijdrittitels. In en om Elspeet gaan we sowieso een andere winnares krijgen dan afgelopen jaar, want Ellen van Dijk zal dit jaar vanwege haar zwangerschap niet van de partij zijn. Een gouden kans om een nieuwe naam op de erelijst te krijgen, of gaat Annemiek van Vleuten met haar vijfde tijdritkampioenschap aan de haal?
Voor de deelnemende vrouwen wordt het veruit het langste NK Tijdrijden ooit. Met een afstand van 42 kilometer is de tijdrit flink te noemen. Qua hoogtemeters valt het overigens hartstikke mee, want de omloop is bijna volledig vlak.
Favorieten volgens WielerFlits
**** Annemiek van Vleuten
*** Riejanne Markus, Shirin van Anrooij
** Loes Adegeest, Demi Vollering, Anouska Koster
* Mischa Bredewold, Ilse Pluimers, Esmée Peperkamp, Elise Uijen
Belangrijkste starttijden NK tijdrijden bij de elitevrouwen
15.20 uur – Rose Kloese (eerste renster)
15.30 uur – Daniek Hengeveld
15.31 uur – Femke Gerritse
15.34 uur – Elise Uijen
15.37 uur – Ilse Pluimers
15.39 uur – Mirre Knaven
16.17 uur – Carlijn Achtereekte
16.20 uur – Emma Boogaard
16.22 uur – Laura Molenaar
16.24 uur – Femke Markus
16.25 uur – Mischa Bredewold
16.27 uur – Lieke Nooijen
16.28 uur – Anouska Koster
16.29 uur – Esmée Peperkamp
16.30 uur – Loes Adegeest
16.31 uur – Demi Vollering
16.32 uur – Riejanne Markus
16.33 uur – Shirin van Anrooij
16.34 uur – Annemiek van Vleuten
(Advertorial)

Reacties zijn gesloten.