Sander Kleikers na vertrek bij Visma | Lease a Bike weer terug als commentator
Sander Kleikers is terug op het oude nest: de 49-jarige Limburger gaf zaterdag namelijk weer wielercommentaar bij Eurosport. Kleikers was de hoofdcommentator tijdens de GP Miguel Indurain. Kleikers was eerder al werkzaam als commentator, journalist en presentator, maar werkte de laatste jaren als perschef bij Visma | Lease a Bike.
Kleikers was voor zijn periode als Head of Press and Communications bij de Nederlandse wielerploeg al ruim twintig jaar actief in de journalistiek en communicatie. In de wielerwereld werkte hij als presentator en commentator voor Eurosport.
Daarvoor was hij programmamaker, eindredacteur en presentator bij onder meer het regionale L1. De afgelopen jaren was hij als communicatieadviseur ook al betrokken bij verschillende organisaties.

Kleikers interviewt namens L1 Wilco Kelderman – foto: Cor Vos
Kleikers is sinds 1 april niet meer als perschef werkzaam voor Visma | Lease a Bike. “De afgelopen anderhalf jaar waren dynamisch en inspirerend, met ambitieuze doelen en prachtige resultaten”, gaf hij in januari aan. “Het was mooi om mede sturing en richting te geven aan de groei van het team en de versterking van de zichtbaarheid. Ik zal de ploeg met veel plezier blijven volgen en kies vanaf 1 april voor een nieuwe koers.”
“Als zelfstandig ondernemer richt ik me weer breder op communicatie-advies, moderatie en training, met ook ruimte voor andere thema’s en sectoren.” Kleikers zal dus echter ook weer commentaar gaan leveren bij wielerkoersen. De GP Miguel Indurain was zijn eerste klus. Het is nog niet bekend wanneer hij weer te horen zal zijn als commentator.
Reacties zijn gesloten.