Ronde van Lombardije deelt zeven wildcards uit
vrijdag 28 juli 2017 om 16:18

Ronde van Lombardije deelt zeven wildcards uit

De organisatie van de Ronde van Lombardije heeft bekend gemaakt welke Procontinentale ploegen mee mogen doen aan het vijfde en laatste monument van het jaar. Zeven formaties hebben een wildcard ontvangen van RCS Sport, dat ook Tirreno-Adriatico en de Giro d’Italia organiseert.

Het gaat om de Italiaanse formaties Androni Giocattoli-Sidermec, Bardiani-CSF, Nippo-Vini Fantini en Wilier Triestina-Selle Italia, de Franse teams Cofidis en Direct Energie en het Russische Gazprom-Rusvelo. Dit betekent dat Roompot-Nederlandse Loterij net als vorig jaar buiten de boot valt. De WorldTour-formaties zijn vanwege hun status sowieso verzekerd van deelname.

Il Lombardia vindt dit jaar plaats op zeven oktober. Vorig jaar wist Johan Esteban Chaves te zegevieren. Hij klopte toen in een prangende spurt Diego Rosa en Rigoberto Uran.

RIDE Magazine
3 Reacties
28-07-2017 17:25
Bardiani pffff
28-07-2017 17:37
@wielrenner
Belachelijk inderdaad dat het brandschone blazoen van ploegen als Androni, Wilier, Nippo en Gazprom zo bevuild wordt door Bardiani.
29-07-2017 12:17
Tsja, als de UCI Bardiani niet uitsluit, doet de organisatie net alsof er niets aan de hand is. Want Italiaans.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine