zaterdag 21 augustus 2021 om 18:39
Roglic heeft makkelijke dag: “Uit de problemen gebleven”
Primož Roglič bereikte vandaag zonder kleerscheuren de finish van de achtste etappe en zag Alpecin-Fenix en Deceuninck-Quick-Step het vuile werk opknappen in de achtervolging. De Sloveen kende dus een goede dag: “Het is gelukt om uit de problemen te blijven.”
Bij vlagen kon de leider zelfs genieten van het volk langs de kant. “Zeker op deze dagen vind ik het leuk om te zien hoeveel aanmoedigingen we krijgen van mensen uit de omgeving en van mensen die op vakantie zijn.”
Zondag mag de kopman van Jumbo-Visma weer aan de bak, in een zware bergrit een dag voor de rustdag. “Het wordt zwaar, maar mijn ploeg heeft al laten zien sterk te zijn. En mijn benen voelen ook nog heel goed, dus ik ben er klaar voor.”
Reacties zijn gesloten.