Ramon Sinkeldam voegt Gravel Locos toe aan zijn programma
foto: Cor Vos (archief)
vrijdag 24 januari 2025 om 17:44

Ramon Sinkeldam voegt Gravel Locos toe aan zijn programma

Ramon Sinkeldam gaat Gravel Locos rijden. De voormalige profwielrenner zal de Amerikaanse gravelkoers, goed voor 240 kilometer, voor het eerst afwerken. Gravel Locos, een wedstrijd in de Amerikaanse staat Texas, werd in het verleden als eens gewonnen door Laurens ten Dam.

Ramon Sinkeldam: vijf deelnames aan de Tour de France met ploeggenoten als Laurens ten Dam, Mathieu van der Poel en Jasper Philipsen. Hij heeft twaalf ritten in grote rondes gewonnen met Arnaud Démare. Maar misschien is hij wel het meest trots op zijn Nederlandse titel.” Zo wordt de deelname van Sinkeldam aan Gravel Locos aangekondigd op sociale media.

Sinkeldam zal in Gravel Locos onder meer Ten Dam tegenkomen. De bondscoach en oud-winnaar van Gravel Locos zal de gravelkoers in Texas dit jaar ook weer rijden. Afgelopen jaar werd de wedstrijd gewonnen door de eerder onbekende Canadees Julien Gagné.

Geen profrenner meer
De 35-jarige Sinkeldam nam eind 2024 afscheid van zijn leven als profwielrenner. In oktober blikte hij, in gesprek met WielerFlits, terug op zijn carrière: “Wat ik het meest zal missen? Ik denk het weg zijn met de mannen. Een weekje op trainingskamp of een weekje in koers. Die groepsfeer is wel uniek en dat ga je denk ik in het dagelijks leven niet zo snel meemaken. Maar nu lekker met het gezin naar huis. En er komen wel meer mooie dingen op mijn pad”, zei hij toen.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Gravel Locos (@gravellocos)

RIDE Magazine