Rafal Majka zegeviert in Roeselare, Vincenzo Nibali in Stiphout
dinsdag 29 juli 2014 om 22:48

Rafal Majka zegeviert in Roeselare, Vincenzo Nibali in Stiphout

Majka

foto: Sirotti

Rafal Majka heeft het natourcriterium van Roeselare gewonnen. In de vijfde editie was de Pool van Tinkoff-Saxo de snelste in een sprint met twee. Wereldkampioen Rui Costa legde beslag op de tweede plaats, Marcel Kittel werd derde. Rafal Majka volgt Marcel Kittel op.

flag-be Natourcriterium Roeselare 2014
1. flag-pl Rafal Majka
2. flag-pt Rui Costa
3. flag-de Marcel Kittel

Vincenzo Nibali heeft de Profronde van Stiphout op zijn naam geschreven. De Tourwinnaar van 2014 volgt op de erelijst Chris Froome op. Gisteren werd Nibali tweede in het Belgische Aalst. Nederlanders Koen de Kort en Steven Kruijswijk vervolledigen het podium.

flag-nl Bavaria Profronde van Stiphout 2014
1. flag-it Vincenzo Nibali
2. flag-nl Koen de Kort
3. flag-nl Steven Kruijswijk

Morgen staat er de profronde van Lommel en de Acht van Chaam op het programma. In Lommel staan onder andere Vincenzo Nibali, Matteo Trentin en John Degenkolb aan het vertrek. In Chaam starten onder andere Lars Boom, Tom Dumoulin en Danny van Poppel.

Lees ook
Lars Boom wint in Boxmeer, Greg Van Avermaet in Aalst

RIDE Magazine
RIDE Magazine