•
dinsdag 14 maart 2017 om 18:40
Quintana: “Ik ben hoopvol dat mijn beste tijd nog komt”
Nairo Quintana is als een komeet van start gegaan in 2017. Hij won twee van de drie rittenkoersen waaraan hij meedeed; alleen in de Abu Dhabi Tour gaf hij niet thuis. Tirreno-Adriatico won hij overtuigend, maar hij waarschuwt zijn concurrenten: “Ik ben nog niet 100% in vorm”, stelt hij in een persbericht.
Belangrijke wekenDe Colombiaan gaat in mei voor de eindzege in de Giro d’Italia. “Ik verlaat Tirreno-Adriatico met een beter gevoel dan toen ik hier aankwam. Ik moet nog meer trainen om mijn topvorm voor de Giro te bereiken. Er komen belangrijke weken aan, waarin ik thuis ga trainen en tijd ga doorbrengen met mijn familie en vrienden. Daar moet ik mijn topvorm zien te halen. Ondanks mijn zeges in het voorjaar, voelt het niet alsof ik op de top van mijn fysieke kunnen zit. Ik groei nog altijd, al zullen sommige mensen denken dat er een limiet aan mijn progressie zit. Maar ik ben hoopvol dat mijn beste tijd nog altijd moet komen.”
Eurocentrisme ten top...
Bergbewoners zijn doeners, geen praters, verwent liever zijn familie dan flaneren in Monaco, kan menig een voorbeeld aan nemen.
Er zijn ook veel zeggende mensen die in wezen ook niks zeggen. Doe waar je goed in bent en dan komt het goed.
@schipperaar
Misschien moet Quintana deelname aan Parijs-Camembert overwegen en daar voor winst gaan. Dan daarna met zijn lichaamsgewicht aan Camembert in zijn mik naar de Giro en niemand zal in de Giro zijn wiel (willen) houden.
Een probleem waar zijn opvolger ook mee te kampen krijgt afgaande op vandaag. Bernal werd helemaal zoekgereden.
Nee, dan Gesink, onze nationale spraakwaterval met twee woorden in zijn vocabulaire: "tevreden" en "lastig"....
Sagan is een heer die zelfs in een tijdrit stopt voor een op het zebrapad overstekende 80 jarige, met hond. De tijd van jeugdige kwajongensstreken heeft hij achter zich gelaten. Billenknijperij en de kapper heeft hij afgezworen, maar een handje wine gums na de koers slaat hij niet af.
En eh jij als wielelvolger zou moeten weten dat er in het wielrennen geen cadeautjes worden uitgedeeld....