Puck Pieterse komt later deze maand alweer in actie
foto: Cor Vos
dinsdag 12 augustus 2025 om 19:33

Puck Pieterse komt later deze maand alweer in actie

Puck Pieterse zal later deze maand alweer in actie komen. De Nederlandse renster reed onlangs nog de Tour de France Femmes, maar zal niet lang van de fiets blijven. Aan het einde van de maand augustus zal ze namelijk de Wereldbeker mountainbike in Les Gets (Haute-Savoie) rijden.

Pieterse kwam in de Tour de France Femmes niet verder dan een zesde plaats in de eerste etappe. Een dag later werd ze wel nog eens negende, maar echt in de buurt van de zege komen lukte nooit voor Pieterse. Een valpartij in een van de laatste etappes hielp ook niet.

De motivatie heeft Pieterse in ieder geval niet verloren. Eind augustus zal ze dus deelnemen aan de Wereldbeker MTB in Frankrijk, en in september staat het WK in Rwanda op het menu. Deze week maakte de Nederlandse bondscoach de indrukwekkende selectie bekend van de elite vrouwen, met ook een plaats voor Pieterse.

RIDE Magazine
4 Reacties
12-08-2025 20:53
Lees ik nou goed , Puck Pieterse kwam niet verder dan de 6e plaats in de tour de franse . Wie kunnen er zeggen ik heb top 6 gereden in de tour de france
    12-08-2025 22:38
    Tja, vorig jaar won ze etappe vier (Valkenburg â–¶ Luik). Dan verwacht de media vanzelfsprekend dat ze dit jaar minimaal de koninginnenrit gewonnen zou hebben.
    13-08-2025 09:18
    Met een extra jaar aan kilometers in de benen en een specifiekere voorbereiding dan vorig jaar zullen de ambities van Puck ook wel iets hoger hebben gelegen dan een 6e plek in een etappen en de laatste dagen in de grupetto omhoog fietsen.
    13-08-2025 15:56
    Reiterstrasse, 6e in een etappe he... Niet in AK. Dus niet zo best lijkt mij?

Reacties zijn gesloten.