Prudhomme: “We verwachten Van der Poel volgend jaar in Roubaix”
Mathieu van der Poel zal aankomende zondag niet deelnemen aan Parijs-Roubaix, aangezien de voorjaarsrevelatie zich richt op de Brabantse Pijl en de Amstel Gold Race. ASO-directeur Christian Prudhomme verwacht Van der Poel volgend jaar echter wel in de Hel van het Noorden.
Van der Poel maakte afgelopen zondag grote indruk in de Ronde van Vlaanderen, door na een lange achtervolgingsrace alsnog vierde te worden. Sommige wielerfans vinden het jammer dat de Nederlander zondag niet meedoet aan Parijs-Roubaix, een koers die hem bijzonder goed moet liggen.
Dat de kopman van Corendon-Circus over de Noord-Franse kasseien kan rijden, liet hij zien in de voorbije GP de Denain. Hij reed de tegenstand daar uit het wiel op de keien, om vervolgens naar de zege te soleren. Van der Poel zelf heeft zijn vizier echter gericht op de Brabantse Pijl en de Amstel Gold Race.
Begrip voor de keuze
Prudhomme – die als grote baas van de ASO verantwoordelijk is voor de organisatie van Parijs-Roubaix – hoopt volgend jaar Van der Poel te verwelkomen. “Ik begrijp dat hij de Amstel Gold Race wil rijden in zijn Nederlandse kampioenstrui”, aldus de Fransman.
Ja dus? Dan ben je nog geen Belg.
Als een koe in een paardenstal wordt geboren is het ook nog geen paard.
Anders gezegd: je moet geen ’hei’ roepen voordat Mathieu voorbij de bloembakken is.
Wat maakt hij trouwens van iedere race een feest!
6 etappes met kasseien, zodat de kleinzoon van de grote en geliefde Raymond Poulidor dan de Tour kan winnen.
Wildcard lag al dit jaar klaar.
LOL. En ik dacht dat onze Remco teveel werd opgehemeld. Nu duiken alle ratten op MvdP. Who's next...?
Lekker even de rust pakken en voor de andere 2 wedstrijden, vooral de Brabantse pijl kan die waarschijnlijk om de winst meedoen.
Is nog jong en moet niet te hard van stapel lopen!
https://www.youtube.com/watch?v=Cb78JwwsNG0
0:35
Ik denk dat je het woord sommige gerust kan omwisselen voor het woord vele...
Ik begrijp ergens wel dat van der Poel zijn Nederlandse trui wilt tonen in de Gold Race, maar ik denk dat de combinatie Gent-Wevelgem - Ronde van Vlaanderen - Parijs-Roubaix - Amstel Gold Race echt wel mogelijk zou geweest zijn.
Maar zij zullen het wel beter weten zeker :)
Meer dan 40, sowieso.
En het hadden er veel meer kunnen zijn, als ie niet tot zijn 30e bij Corendon had gereden.