Orakel David van der Poel voorspelde broer Mathieu de exacte uitkomst van zesde Tourrit
David van der Poel, de oudere broer van Mathieu die een aantal jaar geleden stopte met koersen, heeft zijn broer Mathieu gisteren winnaar Ben Healy en het verloop van de zesde etappe van de Tour de France perfect voorspeld. Dat blijkt uit een filmpje in het praatprogramma Vive Le Velo.
“Het is voor de vlucht vandaag. Ik heb gezegd dat Ben Healy gaat winnen”, klonk het bij de oudste Van der Poel op de ochtend van de etappe.
Broer Mathieu was niet meteen overtuigd. “Nja, ik moet nog eens kijken”, was hij eerst twijfelachtig. “Maar ik denk ook dat het voor de vlucht is. Het zou mooi zijn als ik erbij ben, maar we zullen zien. Ik ga er vanuit dat Pogacar zijn trui niet zal willen houden.”
Waarna David van der Poel voor een tweede keer er pal op zat met zijn voorspelling. “Hij zal al zijn drie truien in één keer kwijt zijn”, klonken de profetische woorden van Van der Poel.
In Vive Le Velo was presentator Karl Vannnieuwkerke onder de indruk van de voorspellende gaven van Van der Poel. “Het was een typische Ben Healy-rit. Korte klimmetjes, lastige klimmetjes. We weten allemaal wat zijn capaciteiten vand e Waalse klassiekers, en dit leunde er redelijk dicht tegenaan.”
RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!
De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026.
Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.
De gelijkenis met zijn Opa Poupou is ook ongelooflijk. Poupou maar dan 50 jaar jonger!
Dus gewoon NL omdat papa nog NL is.
Maar sommige dingen voorspel ik toch ook hoor.
Neem nu Rev die zegt dat ie 2 ritten wil winnen. Hoe en waar zou hij dat doen? Hij staat 2de.
In een bergetappe laat UAE 'm nooit rijden. Zo ook niet in 'n heuveletappe. De komende tijdrit is een klimtijdrit. Dus weer voor Pogi of Vingo. In 'n sprint zal ie al helemaal niet winnen. Waar dan wel?