zondag 6 mei 2018 om 18:26
Opgeluchte Dumoulin: “Zwaarste sprintersetappe die ik ooit heb gereden”
Tom Dumoulin is de Giro-etappe naar Eilat zonder problemen doorgekomen. De titelverdediger spreekt na afloop van een lastige rit. “Dit was de zwaarste sprintersetappe die ik ooit heb gereden”, vertelt hij op de site van zijn ploeg Sunweb.
“Ik voel me nu zoals ik me normaal gesproken na een bergetappe voel. Het was een erg hectische en gevaarlijke finale vanwege de rugwind en de hoge snelheden. Dankzij mijn team zat ik in een goede positie, dus we zijn er goed doorgekomen. Na drie goede dagen kijk ik er nu naar uit om naar Italië af te reizen”, aldus Dumoulin.
In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een interview met Tom Dumoulin over zijn band met het gravelen. Nu hij gestopt is als prof, doet hij veel andere dingen. In 2025 gaat hij voor het eerst Unbound Gravel rijden en wij gingen op pad met Dumoulin en Adne Koster om te praten over hun liefde voor de fiets, de koers, en hun voorbereiding op Unbound. Pre-order jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
italië gaat misschien beter
Bouwman op flinke achterstand dus dromen zijn bedrag.
En smal vond ik het ook niet.
Ik verheug me op morgen.......Tot dan.