Opgave Lars Boom in Baloise Belgium Tour
De Baloise Belgium Tour heeft voor Lars Boom anderhalve dag geduurd. De Nederlander van Roompot-Charles is met rugklachten afgestapt in de bevoorradingszone van de tweede etappe, bevestigt zijn ploeg aan WielerFlits. In de Tour of Norway gaf Boom ook al op met een rugblessure.
Sporza meldt vanuit de koers dat Boom de hele tweede etappe al aan het sukkelen was. Een paar keer kon de ervaren klassiekerrenner – na moeilijkheden – nog terugkeren in het peloton, maar halverwege de koers koos hij toch voor een plek in de volgwagen.
Door de opgave van Boom moet Roompot-Charles de leiderstrui van Jan-Willem van Schip verdedigen met een mannetje minder. De selectie bestaat verder nog uit Jesper Asselman, Senne Leysen, Oscar Riesebeek, Michael Van Staeyen en Pieter Weening.
Begrijp ik het goed dat Lars zich aan het sparen is voor Parijs-Roubaix 2020; ..opdat hij dan fris aan de start zal staan?
Afgelopen voorjaar reed hij nog eens hard in die koers die Senechal won. Toen leek hij mij na de Fransman de sterkste in koers. Persoonlijk gun ik hem niet zo'n einde aan zijn carriere.
Als je oudere renners uit de WT haalt, is het zaak goed te kijken of iemand het allemaal nog wel op kan brengen.
Dat kan Boom al jaren niet meer. Einde oefening met de carriere van Lars Boom.
Hoorde dat Puck DNF Moonen weer vrij is. Puck en Boom passen prima bij elkaar.
Of het moet zijn dat de vrouwenploeg van Lotto nog iemand zoekt om in de bezemwagen te knechten voor Puck Moonen.
1. Michel Wuyts zei jaren geleden:" Wat Boom in zijn kop zet,haalt hij binnen".
Vanaf dat moment ben ik alle uitslagen gaan bijhouden en die vertoonden vanaf
zo'n 8 jaar geleden een neergaande curve. Ik heb absoluut niets tegen Boom.
Ik was zelfs lid van zijn supportersclub, maar die werd snel opgeheven.
Bovendien gun ik elke renner in deze beestachtige zware sport het beste. Absoluut!
2. Type op wvcycling. com de naam Lars Boom in. Klik dan op palmares en
vervolgens op klassiekers. Je ziet dan zelf hoe zwak zijn feitelijke uitslagen zijn. Aan
De Amstel nam Lars 7 maal deel,6 maal dnf en 1x 96e
Mij ontgaat dan de logica van Boogerd en BreukinK om uitgerekend Lars Boom
aan te trekken als kopman van de klassiekers. Een paar maanden later stelde Boogerd al vast dat Lars zijn niveau niet meer haalt. Een dure verkeerde inschatting.