Ook Napolitano heeft nog geen ploeg voor 2014

foto: Sirotti
Vele renners werden na het stoppen van Accent.Jobs-Wanty opgevist door het nieuwe Wanty-project. Of ook de sprintkopman van het huidige Accent.Jobs-Wanty, Danilo Napolitano, daar onderdak vindt, is nog niet beslist. Dat meldde de 32-jarige Italiaan op zijn Twitter.
“Ik heb nog geen idee welke kleuren ik volgend jaar zal verdedigen”, aldus de Italiaanse veteraan. “Het is niet gemakkelijk een wielerploeg te vinden met de huidige markt. Wat wel vaststaat is dat ik met enkele ploegen ga praten, en dan mijn definitieve keuze zal moeten maken.”
Napolitano staat al sinds zijn profdebuut in 2005 bekend als een sprinter van de tweede rij. Desondanks boekte de Italiaan in de kleuren van Lampre, Katusha en Acqua e Sapone vele overwinningen, waarvan de mooiste de negende etappe in de Giro d’Italia van 2007 is.
@nielsbasti bonjour! Je ne sais pas ancaro! équipe en ces jours, je vais parler et je suis faits utiles!
— danilo napolitano (@danilonapolita1) October 5, 2013
 Materiaalzone
                                                                                Materiaalzone                                     Fietstoerisme
                                                                                Fietstoerisme                                     
     
     
            

 
             
             
             
            