Jeroen Stomphorst gaat De Avondetappe presenteren tijdens Tour de France Femmes
Eerder werd bekend dat de NOS komende zomer tijdens de Tour de France Femmes (12-18 augustus) ook een editie van De Avondetappe zal uitzenden. Nu is ook duidelijk wie de presentator is: Jeroen Stomphorst wordt in augustus gastheer aan de talkshowtafel.
De 51-jarige Stomphorst is al sinds de zomer van 2005 één van de presentatoren van NOS Studio Sport en doet verslag van allerlei sporten, maar was nog niet eerder gastheer van een dagelijkse talkshow over wielrennen. “Het was een kwestie van schuiven met de schema’s. Dione was de beoogd presentatrice, maar gaat na De Avondetappe rond de mannentour direct door naar de Olympische Spelen”, laat Stomphorst weten in een interview met het AD.
“Daar vervangt ze Henry Schut bij de avondtalkshow (Schut neemt rust na het overlijden van zijn vader, red.). Ik zou, net als bij de Tour voor de mannen, aan de finish van de etappe staan met onze analisten. Ik neem nu de plek van Dione over. De reden is natuurlijk niet fijn, maar ik vind het een prachtige klus.”
“We gaan het wiel niet opnieuw uitvinden”
Wat mogen we verwachten van het avondprogramma? “We zijn nog bezig met de ontwikkeling, maar in principe maken we gewoon hetzelfde programma. We gaan het wiel niet opnieuw uitvinden, De Avondetappe bestaat immers al. We zenden elke avond uit vanaf een idyllische plek vlakbij de koers en beschouwen de etappe van die dag na. Of ik er ook rode wijn bij drink? Daar denk ik nog over. Misschien houd ik het bij water.”
De derde editie van de Tour de France Femmes begint op 12 augustus in Nederland, met een etappe van 124 kilometer van Rotterdam naar Den Haag. Daarna volgen er nog twee Nederlandse etappes, met een korte rit-in-lijn van Dordrecht naar Rotterdam en een individuele tijdrit van 6,3 kilometer in de havenstad. Vorig jaar ging de eindzege naar Demi Vollering.
Maar een prettige en goed ingevoerde presentator.
En die rode wijn blijft dus een twijfelgeval.
Weet iemand of in het nieuwe HBO Max abonnement waar je een extra "add-on" voor sport kan afnemen (alleen sport kan niet), ALLE wedstrijden zitten die nu bij Eurosport.nl (dus de oude player) zijn te zien? Dus zo'n beetje elke wedstrijd vanaf 1.1/2.1 en hoger. Of alleen die op ES1 of ES2 worden uitgezonden?
Wordt me op de site niet helemaal duidelijk, ze hebben het over ES1 en ES2, maar dat is dan weer met reclame....
Enfin, lastig allemaal. Het oude abonnement van ES was 40 euro per jaar. Nu is het 7 euro per maand...(84 euro per jaar). HBO Max de goedkoopste is 60 euro per maand, en daar komt dan dus 5 euro per maand bij (totaal 110 euro).
Gaat mij alleen om wielrennen, zonder reclame en legaal (dus geen IPTV of Tiz). Volgens mij heb ik dan twee keuzes, 84 euro voor ES of 110 euro voor HBO Max. Of ziet iemand nog een alternatief?
dan kun je wat klagen , zeuren tegen je vrouw , danwel man , kinderen , buren of praten over Wilders , dat hij het gelukkig goed doet ?!