Mollema: “Rit proberen te winnen in Zwitserland”
woensdag 8 juni 2011 om 22:25

Mollema: “Rit proberen te winnen in Zwitserland”

Bauke Mollema begint zaterdag in de Ronde van Zwitserland aan de laatste rechte lijn richting de Ronde van Frankrijk. De Groninger werkte de voorbije weken aan zijn vormpeil en vertelde aan WielerFlits dat hij hoopt om in de voorbereidingskoers een dagsucces te boeken.

“De afgelopen vijf weken heb ik veel getraind. Gisteren heb ik mijn laatste trainingsblok voor de Tour afgewerkt”, zegt Mollema. “De Ronde van België stond dan ook volledig in het teken van de Tour. Na Zwitserland zal het vooral zaak zijn goed te herstellen en uit te rusten tot het NK en de Tour.”

Het belangrijkste werk in de opbouw naar de Tour ligt dus al achter de rug. “In principe zit de voorbereiding op de Tour er inderdaad al op, al kun je Zwitserland daar misschien ook nog toe rekenen”, zegt hij. “Dat is denk ik wel een wedstrijd die me ligt. Ik ga proberen een etappe te winnen.”

In de aanloop naar de Tour publiceert WielerFlits een uitgebreid interview met Bauke Mollema.

RIDE Magazine