Mischa Bredewold houdt goed gevoel over aan Luik: “Voorjaar een beetje door pech besmeurd”
Video Mischa Bredewold heeft een goed gevoel overgehouden aan Luik-Bastenaken-Luik. SD Worx-Protime greep weliswaar naast de zege met Demi Vollering, maar Bredewold liet zich in de finale wel zien. Dat was na een voorjaar dat niet vlekkeloos verliep een welkome opsteker, vertelde de Europees kampioene na afloop aan WielerFlits.
Bredewold zat mee in een kopgroepje dat wegreed op Côte de Stockeu. “Ik ben heel blij dat dat goed ging”, zei ze over de afdaling richting deze loeisteile helling. “Ik viel aan en we reden met een supersterke groep weg. Het was een zware dag, want die meiden reden superhard omhoog.”
“Ik denk dat we de koers uitgevoerd hebben, precies zoals we wilden. Ik weet niet wat er op het einde precies gebeurd is, maar het is jammer dat het net niet op zijn plek valt. Maar ik denk dat we trots mogen zijn op hoe we hebben gekoerst. Ik denk dat het vooral moeilijk was voor Demi, het was een heel speciale wedstrijd voor haar. Het klonk ook alsof ze heel sterk reed, dus dan is het wel jammer dat ze die overwinning niet pakt.”
Door pech besmeurd voorjaar
Bredewold blikte ook nog terug op haar eigen voorjaar. “Mijn voorjaar is een klein beetje door pech besmeurd hier en daar. Ik had een paar koersen waar ik voor mijn eigen kansen mocht gaan, maar daar gebeurde steeds iets. Ik viel, of ik werd ziek. Ik kijk ook wel met een klein beetje teleurstelling terug op sommige wedstrijden. Maar ik ben blij dat ik vandaag in ieder geval het gevoel weer had. Dat ik in die kopgroep zat, had ik wel weer even nodig.”
Reacties zijn gesloten.