zondag 6 april 2025 om 18:30

Mads Pedersen (2e) klopte Van Aert en Van der Poel: “Maar Pogacar, we zijn geen stap dichterbij gekomen”

Mads Pedersen is blij met zijn tweede plaats in de Ronde van Vlaanderen en heeft na afloop van de wedstrijd nergens spijt van. “Dit was het maximaal haalbare. We hebben alles gegeven met het team, meer zat er bij niet in”, vertelt hij voor de camera van WielerFlits.

Lidl-Trek reed in Vlaanderen een uitmuntende koers. Jasper Stuyven en Pedersen zaten mee in volle finale, terwijl Daan Hoole al vroeg in de wedstrijd anticipeerde. Of daarmee de code om het Mathieu van der Poel en Tadej Pogacar moeilijk te maken is gekraakt? “Nou, blijkbaar niet. Anders hadden we gewonnen”, is hij realistisch.

“Tadej, hoe hij rijdt… hij zit gewoon op een heel ander niveau dan de rest. We zijn vandaag geen stap dichterbij hem gekomen. Wij moeten als ploeg op dit moment gewoon blij zijn met hoe we hebben gereden, we zijn met twee renners in de finale gekomen. Daar hebben we een paar jaar op moeten wachten.”

Voor Parijs-Roubaix belooft dat dan ook veel goeds. “Iedereen is in supergoede vorm, Theuns, Jappe (Stuyven, red.) zijn in goede vorm, Daantje (Hoole, red.) is flying. En nog het belangrijkste: iedereen is vandaag recht gebleven.”

RIDE Magazine
8 Reacties
06-04-2025 18:36
Pedersen reed na de Koppenberg mee met de twee terwijl hij Stuyven vlak achter zich wist en toen het vervolgens weer allemaal bij elkaar kwam maakte ze ook weinig aanstalten om de geïsoleerde kopmannen tactisch onder druk te zetten.

Andermaal geen beste koers van de ploegleiders van Trek.
    06-04-2025 19:00
    Stuyven had zich natuurlijk helemaal leeg moeten rijden. Met een Wout en Matje erbij die altijd rijden had Pedersen echt wel een goede kans gehad.
    06-04-2025 20:10
    Dat ook nog eens inderdaad. Zat teveel berusting in die groep dat ze voor plek twee aan het rijden waren.
06-04-2025 20:29
Redelijk dommige finale gereden vond ik, deze Pedersen. Rijdt hij eigenlijk om te winnen? Of wil hij vooral laten zien dat hij altijd en overal meedraait? Meerijden met Pogi en VDP in de wetenschap dat hij niet mee kan op de Oude Kwaremont, en Stuyven eigenlijk op geen enkel moment slim gebruikt.

Dat gezegd zijnde is Roubaix inderdaad misschien wel nog meer op zijn lijf geschreven (hoewel, de uitslagen doen anders geloven). Lijkt sterker dan ooit en is voor mij samen met VDP licht topfavoriet. Al staan Pogi, Van Aert en Ganna er niet ver onder.
06-04-2025 18:37
Daan Hoole is een ouderwetse krachtpatser en direct te herkennen
06-04-2025 19:43
Pedersen toch wel een grote favoriet volgende week in Roubaix. Helemaal door zijn sterke ploeg en de anderen zullen echt van hem af moeten. In een sprint wint Pedersen.
07-04-2025 09:29
"Dit is het maximaal haalbare" is echt onzin. Zodra alleswinnend manneke los is, gaat de rest in de modus voor 2e plaats. Alleen Van Aert nam nog wat initiatief, maar ook toch al met hand op de rem.
07-04-2025 16:49
In de finale zaten ze in de tang, ze weten dat MvdP nooit vol achter vriend Pogi gaat rijden, met een mogelijkheid dat van Aert kan winnen en daarmee was de koers op slot.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine