Ludovic Robeet (Cofidis) boekt vooruitgang na beroerte
foto: Fotopersburo Cor Vos (archief)
zaterdag 8 november 2025 om 19:54

Ludovic Robeet (Cofidis) boekt vooruitgang na beroerte

Het gaat langzaam maar zeker beter met Ludovic Robeet. De Belg van Cofidis werd in september getroffen door een beroerte, maar zit inmiddels weer op de fiets. Dat laat hij weten via Instagram.

Robeet zou in september eigenlijk naar Canada afreizen voor de WorldTour-klassiekers in Québec en Montréal, maar werd de avond voor zijn reis getroffen door een beroerte. Het was vervolgens lang stil over zijn toestand, maar twee maanden later laat Robeet zelf weten dat het ‘de goede kant op’ gaat. “Ik ben weer buiten gaan fietsen en het voelt geweldig. Er zijn nog steeds ups en downs, sommige dagen makkelijker dan andere… maar er zit vooruitgang in.”

“Bedankt voor al jullie berichten, jullie steun, jullie aanwezigheid. We gaan door, stap voor stap. Nu moet ik weer aan het werk om de beste versie van mezelf te worden”, sluit Robeet af. De 31-jarige renner rijdt sinds 2024 voor Cofidis. We kennen de Belg vooral vanwege zijn vele kilometers in de aanval, maar ook vanwege zijn etappezege in de Settimana Coppi e Bartali (2019) en winst in Nokere Koerse in 2021. Zijn contract loopt nog door tot eind 2027.

RIDE Magazine

Om te reageren moet je ingelogd zijn.