Lelangue (BMC): “Gilbert zou allerbeste aanwinst zijn”
dinsdag 7 juni 2011 om 08:12

Lelangue (BMC): “Gilbert zou allerbeste aanwinst zijn”

BMC Racing is één van de ploegen die in staat zijn om tegemoet te komen aan de financiële eisen van Philippe Gilbert, die binnenkort wil wil kiezen waar zijn toekomst voor de volgende drie jaar ligt. John Lelangue, sportief manager het team, schuift de interesse voor Gilbert niet onder stoelen of banken.

“Natuurlijk praten we met Gilbert”, zo windt hij er geen doekjes om in Het Laatste Nieuws. “We willen de beste ploeg: in de rondes en in de klassiekers. Voor de rondes zitten we goed met Cadel Evans. Als je de klassiekers wil beheersen, kom je maar bij één naam uit: Gilbert.

“De onderhandelingen zijn nu het werk van Jim Ochowicz (algemeen manager van de Amerikaans-Zwitserse formatie, red.). Ik heb hem gezegd dat Gilbert de allerbeste aanwinst zou zijn. Nu wacht ik af. Dringend is het niet. Ook als Gilbert in september tekent, zal ik tevreden zijn”, klinkt het rustig.

RIDE Magazine