Koning Willem-Alexander en koningin Maxima lunchen met Nederlandse wielrenners
Foto: Raymond Kerckhoffs
Raymond Kerckhoffs
zondag 28 juli 2024 om 15:31

Koning Willem-Alexander en koningin Maxima lunchen met Nederlandse wielrenners

Koning Willem-Alexander en koningin Maxima hebben voor aanvang van de mountainbike wedstrijd voor vrouwen geluncht met de Nederlandse wielrenners. Ook hun dochters Amalia, Alexia en Ariane waren bij de lunch aanwezig. De Nederlandse wielerploeg verblijft zo’n driekwartier ten zuiden van Parijs in Hotel Centre Porte Royal dat helemaal van de buitenwereld afgesloten kan worden.

De wielrenners spraken over een ontspannen samenkomst met het koninklijke gezin. Aanwezig waren de tijdrijders Demi Vollering, Ellen van Dijk, Daan Hoole en de BMX-ploeg die ook is gearriveerd voor hun toernooi dat dinsdag van start gaat. Ook leden van de staf zaten aan tafel bij het koninklijke gezelschap.

“Het was een heel relaxte ontmoeting, zoals we het koninklijk paar van eerdere sporttoernooien ook kennen”, gaf bondscoach Koos Moerenhout aan. “We hebben veel over de topsport gesproken en de koninklijke familie was enorm geïnteresseerd in alles. Ze volgen alles op de voet. Ze vertelden hoe ze deze Olympische Spelen gaan volgen en dan kun je maar een ding concluderen: ze hebben met het bezoeken van alle sporten een heel druk programma.”

Na de lunch ging de koninklijke familie naar het mountainbike parcours waar ze Puck Pieterse en Anne Terpstra luid aanmoedigden van een tribune vlakbij de finish.

RIDE Magazine
6 Reacties
28-07-2024 17:27
Ik vind t wel wat hebben.
Een koningin die als een echt viswijf langs de kant staat te blèren.
28-07-2024 17:33
Onze Willum houd wel van sport en een pilske !
Dat hij daar weer op onze kosten mooie sier aan het maken is kan de pret niet drukken..
Toch is hij een "ambassadeur" voor de bv nl ik wou alleen dat hij ook belasting betaalde net als iedere eerlijke, hardwerkende nederlander
28-07-2024 22:28
Laat ze toch, hartstikke leuk! Hoef je echt geen flauwe grappen te gaan maken dat ze ook wel eens hun eten mogen afwegen en zo.
28-07-2024 16:55
Pilsje erbij en daarna lekker van links naar rechts hossen.
28-07-2024 16:59
En dat terwijl ze voor <10% Nederlands zijn, wat een prachtig gebaar!
28-07-2024 16:27
Waarvan akte

Reacties zijn gesloten.