Koen Bouwman stond bij gevallen Hart: “Zei dat hij waarschijnlijk zijn been had gebroken”
foto: Bram Berkien / Jumbo-Visma
woensdag 17 mei 2023 om 17:19

Koen Bouwman stond bij gevallen Hart: “Zei dat hij waarschijnlijk zijn been had gebroken”

Tao Geoghegan Hart vreest voor een beenbreuk. Dat heeft Koen Bouwman aan Eurosport verteld na afloop van de elfde etappe van de Giro d’Italia. De Nederlander stond na de crash van Hart bij hem en vroeg of hij hem nog kon helpen. “Dat zag er niet goed uit voor hem”, aldus Bouwman.

“Waarschijnlijk heeft hij zijn been gebroken, zei hij. Ik stond daar omdat Primož Roglič mijn fiets had, zodat hij verder kon. Ik moest op dat moment wachten op mijn nieuwe fiets, dus ik vroeg of ik iets voor hem (Tao Geoghegan Hart, red.) kon doen. Maar hij zei al dat het over en uit was voor hem”, zegt Bouwman over de kopman van INEOS Grenadiers.

In de finale was het nog oppassen voor de mannen van Jumbo-Visma. “Er was een valpartij op anderhalve kilometer van de finish waar we achter zaten. Maar de 3 kilometer-regel was er en het is dus goed dat die er is”, blikt Bouwman terug.

RIDE Magazine
7 Reacties
17-05-2023 17:22
Nette actie van Bouwman.

Maar je zag Hart al gebaren naar zijn eigen ploeggenoten om door te rijden en niet op hem te wachten, dan weet je genoeg.

Super jammer, want ik had graag een spelletje gezien met die Ineos mannen in de komende ritten.
17-05-2023 21:20
Zeer netjes van Coen lieve jongen. Zo kan het ook.
17-05-2023 17:42
De Gazzetta zal bewijzen willen zien hoor
    17-05-2023 18:07
    De voorzitter van de Sloveense Wielerbond heeft ook zijn twijfels...
    17-05-2023 18:30
    En dan maakt de VAR duidelijk dat het een Schwalbe was…
    17-05-2023 18:36
    De Evenepoelitie zal de rest van deze Giro alles op REV betrekken en na afloop roepen dat REV deze Giro hoe dan ook gewonnen zou hebben.
    17-05-2023 18:52
    Nee hoor dat isniet nodig. Allee nodig bij de firma List en Bedrog.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine