Kévin Vauquelin reageert met kwinkslag op gebroken been: “Ben geen alcoholist”
Na zijn topprestaties in de Tour de France 2025 kreeg Kévin Vauquelin af te rekenen met een onfortuinlijke botbreuk. De 24-jarige Fransman van Arkéa-B&B Hotels brak bij een huiselijk incident zijn kuitbeen, liet de Franse equipe dinsdag weten. Het leidde tot een aantal geruchten en roddels en daar maakt Vauquelin korte metten mee in een Instagram Story.
Zijn ploeg hield zijn beenbreuk dus alleen bij een huiselijk incident, zonder in detail te treden. Online werden er verschillende oorzaken gesuggereerd en dat dwong de Fransman ertoe om zich uit te spreken via zijn Instagram-account. “Om precies te zijn: het was toen ik met mijn koffer de trap af liep en het was ook niet ‘s nachts. Sorry voor iedereen die dacht dat ik een alcoholist was”, post hij er nog bij, met een grappende emoji erachter.
Ondanks zijn blessure zijn het mooie weken geweest voor de Normandiër. Na zijn tweede plek in de Waalse Pijl werd hij ook tweede in de Ronde van Zwitserland. In de Tour maakte hij vooral in het eerste deel indruk, stond hij op een gegeven moment zelfs even derde in het klassement en droeg Vauquelin de witte leiderstrui voor beste jongere. Uiteindelijk eindigde hij als achtste in het eindklassement. Vanaf komend seizoen komt hij waarschijnlijk uit voor INEOS Grenadiers.
Reacties zijn gesloten.