Jumbo-Visma Development mist Ronde van Limburg door coronageval
foto: Cor Vos (archief)
zondag 23 mei 2021 om 18:41 Volg in Google

Jumbo-Visma Development mist Ronde van Limburg door coronageval

De opleidingsploeg van Jumbo-Visma ontbreekt maandag in de Ronde van Limburg. Binnen de talentenformatie is daags voor de Belgische eendagskoers een coronabesmetting ontdekt.

Jumbo-Visma Development zou de wedstrijd op Pinkstermaandag rijden met Olav Kooij, Lars Boven, Darren van Bekkum, Loe van Belle, Axel van der Tuuk, Hidde van Veenendaal en Tim van Dijke. Sprintkopman Kooij werd vooraf tot de favorieten gerekend voor de UCI 1.1-klassieker met start in Hasselt en finish in Tongeren.

De Nederlandse formatie maakt omwille van de privacy niet bekend om wie het gaat.


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie