Han Vaanhold: “Vertrek bij Destil-Piels is moeilijk”
Han Vaanhold besloot vorige week – na meer dan 25 jaar ploegleider te zijn geweest – te stoppen met zijn werkzaamheden bij wielerploeg Destil-Piels. De voorbije week werd hij overspoeld met reactie. Dat deed hem goed, vertelt hij zaterdag in het Weekendinterview van WielerFlits.
ErgernisVaanhold stapte op uit onvrede over het bestuur van de ploeg, omdat zij gemaakte afspraken niet nakomen. Hij hakte de knoop door met pijn in zijn hart. “Het is nog steeds heel moeilijk. Vanmiddag (donderdag, red.) heb ik de ploegauto ingeleverd in Rosmalen. Dat was niet prettig. Ik ben er zelf mee gestopt, dat weet ik, maar toch. Voor de renners was de ontstane situatie heel vervelend, maar het werd me gewoonweg te warm onder de voeten. Het kon niet meer.”
Wat volgde voor de 59-jarige Vaanhold, is een stortvloed aan reacties. “Je moet denken aan steunbetuigingen. Allemaal positieve en meelevende reacties. Niets negatiefs, geen enkele. Ook ouders van renners stuurden me een berichtje, dat ze het heel vervelend vinden. Dat is wrang, maar tegelijkertijd ook mooi. Maar op een gegeven moment liep de volle emmer over. En ik wist niet meer hoe ik eruit moest komen.”
In het Weekendinterview van WielerFlits gaat Vaanhold dieper in op de reden van zijn vertrek.
als jullie die Han zijn verhaal laten doen, vraag dan ook even bij zijn ex-ploeg om een reactie, anders krijg je het verhaal maar van een kant te horen.
Dat is al deels gebeurd en de rest volgt.