Giant-Shimano en John Degenkolb vol vertrouwen naar Milaan-Sanremo

foto: Sirotti
De Nederlandse WorldTour-ploeg Giant-Shimano zal zondag met John Degenkolb als enige kopman aan de start van de Italiaanse klassieker Milaan-Sanremo verschijnen. De 25-jarige Duitser zal onder andere op de hulp van vier Nederlanders kunnen rekenen. Twee jaar geleden finishte Degenkolb als vijfde in La Primavera.
John Degenkolb won vorige week in Magny-Cours nog de derde etappe in Parijs-Nice. Daarnaast was hij ook de beste in het puntenklassement. Woensdag reist hij naar Italië om er de finale te verkennen.
“Ik kijk zeer tevreden terug op Parijs-Nice”, zegt Degenkolb. “De overwinning in het puntenklassement en de ritzege heeft mijn vertrouwen een boost gegeven. Ik heb afgelopen winter hard getraind en Milaan-Sanremo is een van mijn voornaamste doelen voor dit voorjaar. Het is de eerste grote afspraak van het seizoen en ik zal er staan.”
Eerder raakte al bekend dat de snelle Marcel Kittel niét zou starten in La Primavera. “Degenkolb is onze enige kopman”, verklaarde Marc Reef, ploegleider van de Nederlandse formatie. “Beter doen dan de vijfde plaats van twee jaar geleden, is het doel.”
Selectie Giant-Shimano voor Milaan-Sanremo (WT) (23 maart 2014)
Roy Curvers
John Degenkolb
Dries Devenyns
Simon Geschke
Reinardt Janse van Rensburg
Koen De Kort
Tom Stamsnijder
Albert Timmer
Lees ook:
Selectie Belkin