Eurosport gaat met talkshow tijdens Tour de France concurrentie aan met Avondetappe
Eurosport presenteert tijdens de komende Tour de France een talkshow die direct na de ritten plaats vindt. Vanuit Hilversum zullen dagelijks de presentatoren Sander Kleikers en Herbert Cool hun vaste analisten en talrijke gasten ontvangen om de koers te analyseren.
In het verleden maakte Europsport Nederland al vaker direct na de Giro d’Italia-etappes zo’n live-talkshow waar een dagelijkse nabeschouwing plaats vond. Nu wordt er online dagelijks ook nog een voorbeschouwing op de volgende rit aan toegevoegd.
In de studio in Hilversum zullen de vaste Eurosport-analisten Bobbie Traksel, Lars van den Berg en Jip van den Bos vaak aanschuiven. Verder zijn er ook geregeld andere gasten uit het peloton in de uitzending.
Qua tijdstip komt de talkshow van Eurosport op een ongeveer gelijk tijdstip als de Avondetappe van de NOS. In de eerste twee weken van de Tour de France vindt de Avondtetappe om 19.00 uur plaats in verband met het WK voetbal dat nog bezig is. In de slotweek van de Tour, wanneer het WK-voetbal is afgelopen, verhuist de wielertalkshow van Dione de Graaff naar 21.30 uur. De Avondetappe komt dit jaar niet vanuit Frankrijk, maar er is gekozen om elke keer vanuit een andere locatie in Nederland uit te zenden.
Ook wel een lichte vorm van zelfoverschatting. In de Giro hebben ze het alleenrecht op beelden en dus automatisch wel kijkers. Dat is er in de Tour niet. Concurrentie van met name Vive le Velo is groot. Heb je ook de avondetappe nog.
Kleikers deed Tour de Limbourg altijd wel erg leuk, maar vind hem sowieso niet vooruit gegaan bij Eurosport. Wordt niet in zijn kracht gebruikt.
"LEVE DE WANDELETAPPE" met Youri, Maxim en Ray. Micro mee, gele plopkap erop, campingtafel mee, klapstoeltjes mee, telefooncamera, en op een Frans korenveld gaan babbelen over de koers. De Tiet uitnodigen als gast, en af en toe wat mensen van Vislab aan tafel.
Gegarandeerde hit!
Overigens hetzelfde inzake de wk voetbal, maar dan om irritante reclame blikken te mijden.
Wielerflits reaguurders zijn over het algemeen puristen en komen al snel uit bij Vive Le Velo en blijkbaar ziet Eurosport markt voor nog een alternatief. Kan dat alleen maar toejuichen