Een duimpje omhoog voor jullie feedback
woensdag 24 augustus 2022 om 19:34

Een duimpje omhoog voor jullie feedback

De reacties op WielerFlits gaan veranderen. Vorige week kondigden we een nieuwe manier van sorteren aan. De aankondiging leverde veel reacties op. De feedback nemen wij ter harte.

Sinds het prille begin van WielerFlits in 2008 is het mogelijk om te reageren onder onze nieuwsberichten. Deze verschijnen in chronologische volgorde. Wie als eerste reageert, staat bovenaan.

Door de sterke groei in bezoekers, en daarmee het aantal reacties, is dat niet altijd bevorderlijk voor de inhoudelijke discussie. Wij willen jullie, onze vaste lezers en reageerders, een stem geven in het bepalen welke inhoudelijke bijdrage de meeste aandacht verdient. Iedere ingelogde gebruiker kan de reacties beoordelen met een duimpje.

Chronologische weergave blijft
Op veler verzoeken blijft de chronologische sortering. Het systeem van de duimpjes, wat we vandaag uitrollen, zal voorlopig geen invloed hebben op de volgorde.

Wanneer we de nieuwe sortering invoeren, blijft iedereen de optie houden om te sorteren op de nieuwste reactie eerst of oudste reactie eerst.

Duimpje omhoog voor jullie feedback!

RIDE Magazine
91 Reacties
24-08-2022 12:41
Er veranderd niks behalve dat je puntjes krijgt?
24-08-2022 20:52
Het nieuwe systeem met de duimpjes is en blijft een kleuterbedoening. Maar wel met de bedoeling te polariseren. Waarschijnlijk is dat dan ook de bedoeling. Controverse, onzinnige discussies. Vaak ook nog aangestuurd door de redactie met de manier waarop items worden gebracht, met vaak suggestieve titels. Bijvoorbeeld elke ademstoot of vingerbeweging van Evenepoel of Lefevere worden door de redactie gretig gebracht en uitvergroot. Terwijl andere renners, ploegleiders, managers even vaak uitspraken doen en handelingen plegen. Daarover lees je nauwelijks iets. Uiteindelijk brengt dat allemaal reclame-inkomsten op. Daar is het om te doen.
Maar goed, ik heb mijn instelling vastgelegd, chronologisch van oud naar nieuw. Het kleutergedoe laat ik aan anderen over.
24-08-2022 12:54
Duimpje omhoog voor het luisteren naar de community!
24-08-2022 15:25
Wat wel al opvalt is het grote aantal "leuk bedoelde" berichten met de bedoeling om duimpjes te scoren. Zou dat blijvend zijn?
24-08-2022 15:33
Dikke duim voor jullie. Luisteren naar de trouwe bezoekers maar ook bij jullie eigen plan blijven. Well done!
24-08-2022 12:23
10 tekens +
    24-08-2022 16:22
    Het zou zo veel strakker uit zien als de duimpjesscore rechts naast de naam en tijd klein wordt weergegeven. Het oog wil ook wat he.
    25-08-2022 07:05
24-08-2022 12:40
Whoop whoop. I love duimpjes up.
24-08-2022 12:35
‘Welke inhoudelijke bijdrage..’

Ik begrijp dat er een slimme robot is die reacties op inhoudelijkheid toetst.

Wel mooi dat de chronologie gerespecteerd blijft.
    24-08-2022 12:38
    Eh nee, er staat dus dat het doel van het systeem was dat gebruikers dat met elkaar konden gaan bepalen, wat is daar ingewikkeld aan?
    24-08-2022 12:41
    Quote : een stem geven in het bepalen welke inhoudelijke bijdrage de meeste aandacht verdient

    Ergo: alleen ‘inhoudelijke reacties’ zijn duimbaar.
    24-08-2022 12:48
    Dat is het beoogde doel van Wielerflits, en volgens mij is dat helemaal duidelijk. Je zou het kunnen lezen als dat het alleen mogelijk is om inhoudelijke reacties te kunnen duimen, maar dat is wel alleen als je koste wat het kost wilt zoeken naar een reden om het verkeerd te interpreteren.
    24-08-2022 12:59
    Vainsteins heeft wel een punt. Er staat inhoudelijke bjjdrage en niet bijdrage. Kan je interpreteren dat WF een selectie maakt van comments die je kan upvoten.
    24-08-2022 13:10
    Niet per se. WF doet (wat mij betreft terecht) de aanname dat elke bijdrage bedoeld is als inhoudelijke bijdrage. Dat dit in de praktijk niet zo is, tja.
    24-08-2022 13:18
    haha RV staat direct bovenaan de minus ranking
    24-08-2022 18:48
    Romans geeft aan waar het schort. Het woordje ‘inhoudelijke’ heeft hier geen enkele betekenis. Geeft wel te denken, dat ondanks dat hij een duidelijk punt heeft, dit blijkbaar niet gepruimd wordt. Hoop dat men wat objectiever kan oordelen, maar betwijfel dat sterk.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine