Dennis van Winden rijdt Kuurne en Parijs-Nice
woensdag 20 januari 2010 om 14:08

Dennis van Winden rijdt Kuurne en Parijs-Nice

Op zijn eigen website heeft Dennis van Winden zijn voorjaarsprogramma bekend gemaakt. De neo-prof van Rabobank zal met Parijs-Nice direct al een redelijk zware ronde rijden. Ook doet hij mee aan de semi-klassieker Kuurne-Brussel-Kuurne.

Nederlands’ grootste wielertalent van 2009 is momenteel met de ploeg op hoogtestage in het Spaansje Mojacar. “Vandaag heb ik met 6 uur op de teller een nieuw record gehaald. 6 uur met ruim 2800 hoogtemeters, en met een sterk gevoel”, vertelt hij op zijn eigen site.

“De sfeer in de ploeg is ontspannen en goed! Anders als ik gewend was bij de opleidingsploeg waar toch iedereen onzeker is en zich probeert te testen en te laten zien. Ik voel me er goed thuis, er word genoeg gelachen en genoeg serieus gedaan. Wel grappig dat ik nu gewoon met dezelfde renners aan 1 tafel zit waar ik een paar jaar geleden nog een handtekening aan vroeg. Het zijn ook renners die pijn in de benen voelen als het omhoog gaat, en dat motiveert mij ‘als neo’.”

Programma Dennis van Winden
13-21 Januari: Trainingskamp in Mojacar (Spanje)
10-14 Februari: Ronde van de Middellandse Zee
15-20 Februari: Trainingskamp in Frankrijk
21, 22 Februari: Tour du Haut Var
28 Februari: Kuurne-Brussel-Kuurne
6/14 Maart: Parijs- Nice
17 Maart: Nokere-Koerse
21 Maart: Ronde van het Groene Hart

RIDE Magazine
RIDE Magazine