‘Contador en Specialized hebben overeenkomst’
maandag 16 november 2009 om 14:03

‘Contador en Specialized hebben overeenkomst’

Fietsenfabrikant Specialized en Tourwinnaar Alberto Contador hebben een contract gesloten om de Spanjaard het komende jaar op Specialized-fietsen rond te laten rijden. Door dit nieuws van La Gazzetta dello Sport lijkt Contador bij Astana te blijven.

Het Italiaanse dagblad weet namelijk ook te melden dat de Kazachse ploeg binnenkort haar kopman zal volgen. Dit betekent dat het huidige merk Trek wordt ingeruild voor een andere Amerikaanse fabrikant. Dat dit contract nog niet getekend is, zal waarschijnlijk komen doordat de UCI en Astana aanstaande vrijdag een belangrijk gesprek hebben over een eventuele ProTour-licentie.

Mocht Astana niet in de ProTour blijven, dan zou Contador alsnog weg kunnen. Maar zonder de financiële steun van Specialized zal Quick-Step hem waarschijnlijk niet kunnen betalen. Daarnaast zou Astana een lokkertje in gedachten hebben om de 26-jarige Spanjaard langer bij de ploeg te houden. Ivan Basso moet namelijk in 2011 aangetrokken worden, nadat zijn Liquigas-contract is afgelopen.

RIDE Magazine
RIDE Magazine