Contador: “Begrijp dat Andy ontgoocheld is”
maandag 19 juli 2010 om 19:47

Contador: “Begrijp dat Andy ontgoocheld is”

Toen Andy Schleck door materiaalpech voet aan grond moest zetten op de Port de Balès, wist Alberto Contador even niet wat te doen. Uiteindelijk koos hij ervoor om het volle pond te geven. Het resulteerde in de gele leiderstrui en een voorsprong van een handvol seconden in het algemeen klassement. Een omstreden keuze, beseft hij ook zelf.

“Het is jammer dat koersomstandigheden een beslissende rol hebben gespeeld in mijn duel met Andy. Ik had net gereageerd op een aanval van hem en begon zelf aan een tempoversnelling. Net op dat moment moet hij zijn pech gekregen hebben”, doet ‘El Pistolero’ zijn verhaal bij Sporza.

“Toen ik besefte hoe de vork in de steel zat, waren we al te ver voorop”, verdedigde hij zich. “Ik begrijp dat er nu een polemiek zal ontstaan, maar ik ga me daar niet aan storen. Als Andy zijn revanche wil, is dat zijn goed recht. Ik vind dat zelfs logisch, want ik begrijp dat hij diep ontgoocheld is.”

RIDE Magazine