Caleb Ewan afwezig bij eerste sprintkans in Giro: “Heel teleurgesteld”
foto: Cor Vos
zondag 8 mei 2022 om 20:18

Caleb Ewan afwezig bij eerste sprintkans in Giro: “Heel teleurgesteld”

Caleb Ewan was de grote afwezige in de finale van de sprintetappe naar Balatonfüred in de Giro d’Italia. De Australiër van Lotto Soudal was vooraf de grote favoriet, maar strandde na een mislukte voorbereiding op de achtste plaats. “Ik ben echt heel teleurgesteld”, vertelt hij na afloop.

Geen teken van Ewan in de laatste kilometer. Hij zat totaal niet goed geplaatst, maar wist toch nog achtste te worden. “Ik moest mijn sprint van veel te ver aanzetten”, laat de Pocket Rocket weten via zijn ploeg. “Gelukkig voelden mijn benen heel goed en komen er nog veel kansen aan.”

Daar houdt Ewan, die in het verleden vijf Giro-etappes wist te winnen, zich aan vast. In deze ronde moet hij het doen zonder zijn vaste lead-out Jasper De Buyst, die nog herstellende is van een sleutelbeenbreuk. De trein van Ewan bestaat in de Giro uit Roger Kluge, Michael Schwarzmann en Rüdiger Selig.

RIDE Magazine
5 Reacties
08-05-2022 21:22
Geen De Buyst is een ramp voor Ewan…
09-05-2022 09:52
"Heel teleurgesteld" ? het zal misschien wel kunnen maar ik vind het maar lelijke taal. Het zou dan "Heel erg teleurgesteld" of "Zeer teleurgesteld" moeten zijn naar mijn bescheiden idee.
    09-05-2022 10:22
    Who cares besides you
    09-05-2022 11:21
    Dat is nu net het probleem, dat de groep die daar niets om geeft zo groot is geworden. Straks zeggen we allemaal: beter als die boekje van me maat. Idiocracy!
09-05-2022 11:44
He...?? Die ploeg had toch punten nodig? Wat een flater!

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine