BORA-hansgrohe presenteert Jai Hindley, Sergio Higuita en Marco Haller

woensdag 4 augustus 2021 om 11:07
BORA-hansgrohe presenteert Jai Hindley, Sergio Higuita en Marco Haller

Jai Hindley - foto: Cor Vos (archief)

BORA-hansgrohe versterkt de selectie voor 2022 met Jai Hindley (25), Sergio Higuita en Marco Haller. De Australische klimmer komt over van Team DSM en zijn Colombiaanse collega van EF Education-Nippo. De ervaren Oostenrijker Haller maakt de overstap van Bahrain Victorious. Zij tekenen alle drie een contract voor minstens drie seizoenen, tot eind 2024.

Dinsdag maakte BORA-hansgrohe ook al de nodige transfers bekend. Sam Bennett keert terug bij de formatie van manager Ralph Denk en neemt een sprinttrein, bestaande uit Danny van Poppel, Shane Archbold en Ryan Mullen, mee.

“Het aantrekken van Jai, Sergio en Marco is een belangrijke stap om meer diepte in onze ploeg te brengen”, reageert Denk op de transfers. “We realiseren ons dat het belangrijk is om de selectie steeds verder te verbreden. Als ploeg moet je flexibel zijn in wedstrijden, dat is de sleutel als je agressief wil koersen en dat willen wij doen.”

In Hindley, die vorig jaar tweede werd in de Giro, ziet BORA-hansgrohe een klassementskopman. “Hij heeft een moeilijk seizoen tot nu toe, maar zijn potentieel is onbetwist. We zullen blijven werken om meer consistentie in zijn resultaten te krijgen”, aldus de manager.

“Higuita is een heel veelzijdige renner. In eerste instantie versterkt hij onze ploeg in de eendagskoersen zoals in de Ardennen. Hij is een goede klimmer en snel in de sprinters, en daarmee kan hij ook voor ritzeges gaan”, zegt Denk. “Haller brengt dan weer ervaring met zich mee. Hij kan ingezet worden in de sprinttrein, als medekopman in de Vlaamse klassiekers en ook als wegkapitein dienen. Zijn veelzijdigheid willen we in ons voordeel gebruiken.”

Dit artikel delen:

14 Reacties

Yeez 4 augustus 2021 om 11:16

Die gaan lekker…

Ab Normaal 4 augustus 2021 om 11:30

Vind je? Hindley zou best eend een 1 year wonder kunnen blijken te zijn.
Higuita bewijst nu al een paar jaar dat ie een Matthews is. Zit potentieel heel veel in maar komt naar verhouding weinig uit.

Verweggistan 4 augustus 2021 om 16:38

Leuk hoor, de hereniging tussen Wilco en Jai

klassementsrenner 4 augustus 2021 om 11:18

Hmmm zal Kelderman blij mee zijn….( Denk trouwens dat er niks aan de hand is tussen die twee)

Thoin 4 augustus 2021 om 11:19

Heeft een ex-ploegmaat toch gezegd… (ik weet niet meer wie, was een Nederlander)
Dat Hindley voor Kelderman wou rijden in de Giro maar dat hij niet mocht van de ploegleiding… Dus tussen Kelderman en Hindley is er geen probleem denk ik.

Chasse_patate 4 augustus 2021 om 11:23

Sagan en entourage gaat weg. Dan komen er heel veel plekken vrij en die vullen ze super op. Dat is beter dan een oude ster en ene 6 tal nutteloze knechten

Petje 4 augustus 2021 om 11:27

Geld dus maakt niets uit waar het vandaan komt

NiM 4 augustus 2021 om 11:49

Haller sterke knecht voor de klassiekers

Sagan=hulk 4 augustus 2021 om 12:06

Maar ze hebben geen kopman meer.

NiM 4 augustus 2021 om 12:12

Ja inderdaad. Pollit?

Shinzawai 4 augustus 2021 om 13:00

En voor de sprinttrein.

Abe Moedt 5 augustus 2021 om 12:31

Ide en Politt kunnen het kopmanschap delen!

hjjanssen1973 4 augustus 2021 om 11:55

Hij was toch eerst nog opgesteld bij DSM voor de Vuelta?

Shinzawai 4 augustus 2021 om 13:01

Prima aanwinsten voor Bora om de kopmannen te ondersteunen, dit maakt de ploeg in de breedte echt sterker.

Headlines

Materiaalzone

Populair