Belgische crossploeg bevestigt ‘verregaande interesse’ voor Toon Aerts
foto: Cor Vos (archief)
vrijdag 1 december 2023 om 14:29

Belgische crossploeg bevestigt ‘verregaande interesse’ voor Toon Aerts

Toon Aerts staat dicht bij een nieuwe ploeg. Het Nieuwsblad bracht dat Deschacht-Hens-Maes zijn nieuwe team zal worden, maar dat wil de ploeg zelf nog niet bevestigen. “Er is verregaande interesse”, vertellen ze aan WielerFlits.

“Zodra er meer nieuws is, zullen wij communiceren”, klinkt het vanuit Deschacht-Hens-Maes. Aerts, die momenteel nog geschorst is, zal dit seizoen nog drie keer in actie komen. Zijn eerste wedstrijd zal de cross in Sint-Niklaas zijn, de dag nadat zijn schorsing afloopt. Daarna zal Aerts ook nog de veldritten in Brussel en Oostmalle afwerken.

RIDE Magazine
6 Reacties
01-12-2023 16:15
Slim, ze gaan in die 3 crossen meer aandacht trekken dan in alle voorgaande jaren samen…
01-12-2023 15:31
Benieuwd hoe snel hij het gebrek aan wedstrijdritme oplost.
01-12-2023 17:31
Zoveel moeite voor 3 crossen. Ik zou als sponsor daar niet aan beginnen. Zal ook heel veel negatieve aandacht zijn.
    01-12-2023 18:55
    “There's no such thing as bad publicity, as long as they spell your name right”. P.T. Barnum. Is ook hier van toepassing, extra aandacht voor een kleine ploeg en dat voor slechts een cross of 3. Altijd doen.
01-12-2023 17:50
Eigenlijk zou hij nooit meer mogen meedoen. Zondaar.
    01-12-2023 18:21
    zal dat het doping probleem oplossen?

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine