“3-2-1, C’est Parti”: Tourvoorbereiding van Remco Evenepoel is begonnen
Remco Evenepoel nam na de Ronde van Romandië een week rust, maar de Belg zit inmiddels weer op de fiets. De kopman van Soudal Quick-Step werkte zaterdag een trainingsrit af van zo’n zeventig kilometer. “Mijn Tourvoorbereiding is nu echt begonnen”, klinkt het.
Dat vertelde Evenepoel voor de clash tussen Anderlecht en Union aan DAZN. De 25-jarige coureur – die in het verleden nog heeft gevoetbald in de jeugd van Anderlecht – was zaterdagavond aanwezig bij de wedstrijd tussen de twee clubs.
Evenepoel houdt vast aan zijn eerder al gedeelde plannen richting de Ronde van Frankrijk. De renner van Soudal Quick-Step heeft definitief besloten dat hij in aanloop naar de Tour beide Belgische kampioenschappen zal rijden. Het Belgische kampioenschap tijdrijden vindt op 27 juni plaats in Brasschaat, de wegwedstrijd op 29 juni start en finisht in Binche.
Naast de twee BK’s zal Evenepoel – zoals hij eerder al bekendmaakte – ook nog het Critérium du Dauphiné (8-15 juni) afwerken om zich klaar te stomen voor de Ronde van Frankrijk, die op zaterdag 5 juli begint in Lille. Daarnaast staan er één of twee hoogtestages op het programma.
Hup Remco!
Bij Sporza zijn het dan ook geen journalisten, maar fans met een microfoon en zendtijd op de nationale TV.
Nu is het de beurt aan de jongeren: de generatie Evenepoel.
Tegen de tijd dat Remco Pogacars huidige leeftijd heeft, zal Remco's palmares minstens twee maal zo veel grote rondeoverwinningen tellen als dat van Pogacar.
Terwijl bij Pogacar en Vingegaard het verval keihard doorgaat -ze worden elk jaar minder- is er bij Remco, dankzij zijn veel jongere leeftijd en laatbloeier als hij is, nog ruim plaats voor groei.
Gedurende nog minstens 5 jaren zal hij elk jaar beter worden. Elk jaar een groeipercentage dat 2 cijfers voor de komma telt.
een grote portie sarcasme, met als doel om zoveel mogelijk
schuimbekkende reactie's uit te lokken.
Hoe er nog steeds sommige in zijn valletje lopen.......
Dat is het nieuws, de rest, zoals zo veel artikelen hier, is constante herhaling.
Het is best grappig om zo vaak te lezen: "het is iedereen wel bekend dat.." en dan alsnog weer het hele verhaal doen.
Sowieso nog niets gehoord van het interne onderzoek van de VRT.