Volg hier het slotstuk van de Ronde van Turkije 2016
zondag 1 mei 2016 om 09:30 Volg in Google

Volg hier het slotstuk van de Ronde van Turkije 2016

Caja Rural-Seguros RGA lijkt de grote winnaar te gaan worden van de Ronde van Turkije. De Spaanse formatie moet enkel nog de slotetappe overleven met José Goncalves en David Arroyo. Die slotrit staat vandaag op de rol en leidt het peloton over 201,7 kilometer van Marmaris naar Selçuk. De etappe trekt van de ene kustplaats – door het binnenland naar het naar het noordwesten – naar de andere kustplaats. Mogen de sprinters het nog een keer gaan uitvechten? Volg het verloop hier op WielerFlits.

Dan moeten de sprinters wel twee beklimmingen overleven. Na 35 kilometer doemt de de eerste col van de dag op, gemarkeerd met een sticker van eerste categorie. De top van de allerlaatste klim van deze ronde ligt op 10,9 kilometer van de eindstreep. Na de afdaling is de finish in licht dalende lijn getrokken in Selçuk.

Om 9.45 uur Nederlandse tijd vertrekken de nog overgebleven coureurs aan de achtste etappe. Tussen 14.30 uur en 15.00 uur wordt de binnenkomst verwacht in het toeristische Selçuk. Eurosport 1 komt vanaf 14.00 uur met livebeelden.

Final_GC-1461333051

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours

Liveticker (Twitter organisatie)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
01-05-2016 13:28
Kopgroep van 4 heeft 2.05 voorsprong-

Om te reageren moet je ingelogd zijn.