Volg hier de Wereldbeker-cross van Namen 2017
Vandaag staat in Namen de Citadelcross op het programma. Het is klimmen geblazen in het Waalse Namen in het kader van de Wereldbeker. Mathieu van der Poel staat soeverein aan de leiding van het klassement, met Wout van Aert op 90 punten. Nadert de wereldkampioen de Europese kampioen in die ranglijst? Volg het hier op WielerFlits.
Bij de vrouwen staat Sanne Cant in een soortgelijke positie als Van der Poel. Haar voorsprong op nummer twee Kaitlin Keough bedraagt 79 punten. Cant won al drie manches, pakt ze vandaag haar vierde in dit Wereldbekerseizoen?
Om 13.30 uur vertrekken de vrouwen voor hun cross. De mannen starten om 15.00 uur. Livebeelden zijn vanaf 13.35 uur te zien op Eurosport 1. Ook Telenet Play Sports, kanaal 3, zendt de cross vanaf 13.20 uur uit achter de Belgische decoder. De NOS komt op de website met een livestream.
Links
Technische info (Veldritkrant.be)
Deelnemerslijsten (mannen en vrouwen)
Liveticker (Sporza)
Livestream (NOS.nl, vanaf 13.30 uur)
Lijkt een gebroken sleutelbeen te zijn voor Klaas Vantornout?
Slechte verliezer, laat je koppie niet hangen net als Mathieu.
Lol, wat doet die renner met bierbuikje op het parcours??
Op de weg is het niet zo veel beter, daar kon een bijna palliatieve Froome zelfs de Vuelta winnen.