Volg hier de vijfde etappe van de Giro Rosa 2018
dinsdag 10 juli 2018 om 12:00 Volg in Google

Volg hier de vijfde etappe van de Giro Rosa 2018

Na drie massasprints op rij, is de kans groot dat er op dag vijf van de Giro opnieuw gesprint wordt om de zege. Of dat gebeurt met een heel peloton, valt echter nog te bezien. In de finale richting Omegna staan namelijk de nodige hoogtemeters op het menu. Kan Leah Kirchmann haar leiderstrui behouden? Volg het verloop van de vijfde etappe hier op WielerFlits!

De rit kent één serieuze hindernis, maar die ligt wel in het tweede gedeelte van de etappe. Na meer dan tachtig vlakke kilometers begint de klim van tweede categorie naar Someraro. Na de top is het nog iets meer dan 32 kilometer naar finishplaats Omegna, waar ook de start van de rit plaatsvindt.

De vraag is; krijgen we opnieuw een sprint voor de ritzege? Of weet een vluchtgroepje vooruit te blijven? De rensters beginnen er aan om 12:15, om aan te komen tussen 15:08 en 15:26. De Giro Rosa wordt niet live uitgezonden,  maar is wel bij Eurosport te zien door middel van een samenvatting. Die wordt vanavond om 22:00 op het hoofdkanaal en in de Eurosport Player uitgezonden.

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours

Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Facebook organisatie)
Liveticker (Twitter UCI Women’s WorldTour)
Liveticker (Twitter #GiroRosa)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster

Om te reageren moet je ingelogd zijn.