Volg hier de Superprestigecross van Hoogstraten 2016
zondag 7 februari 2016 om 14:45 Volg in Google

Volg hier de Superprestigecross van Hoogstraten 2016

Het WK mag dan al geweest zijn, het veldritseizoen is nog niet klaar. Vandaag wordt de Superprestige voortgezet met de cross van Hoogstraten, ook wel de Aardbeiencross. Alle grote namen komen aan het vertrek, van wereldkampioen Wout van Aert, Nederlands kampioen Mathieu van der Poel, Europees kampioen Lars van der Haar tot Sven Nys, Kevin Pauwels, Tom Meeusen én de winnaar van gisteren in de Waaslandcross: Laurens Sweeck.

In de strijd om het klassement van de Superprestige staat alles ook nog dicht bij elkaar. Van Aert leidt, maar landgenoten Pauwels en Nys staan binnen vijf punten van de veelwinnaar.

Om 15.00 uur begint de Aardbeiencross, die vorig jaar gewonnen werd door de jongste Van der Poel. Kan hij zichzelf opvolgen? Dan zal het beter moeten dan gisteren. Volg hier op WielerFlits of hem dat lukt. Sporza (één) doet live verslag van de veldrit.

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst

Liveticker (Sporza)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
07-02-2016 15:06
Weet iemand waarom Van Aerts WK trui geen veldrijder in zijn regenboog heeft zoals anders ? Nu lijkt het dezelfde trui als die van de weg.

Reacties zijn gesloten.