Volg hier de Philadelphia International Cycling Classic 2016
Aan de andere kant van de Atlantische Oceaan wordt vandaag ook gekoerst. Het is in Philadelphia (Pennsylvania), de stad van Kobe Bryant en Will Smith, tijd voor de Philadelphia International Cycling Classic. Niet alleen de mannen rijden hier een eendaagse, sinds dit jaar behoort de vrouwenwedstrijd namelijk tot de Women’s World Tour. Twee wedstrijden voor de prijs van één dus! Volg hier het verloop van beide koersen op WielerFlits.
Om 14.00 uur (Nederlandse tijd) zullen als eerst de mannen van start gaan voor hun wedstrijd over 178 kilometer. Afgelopen jaar ging de zege naar Carlos Barbero van Caja Rural-Seguros RGA. Hij is dit jaar weer van de partij om zijn titel te verdedigen. De binnenkomst van de winnaar is rond de klok van 18.00 uur (Nederlandse tijd).

Lizzie Armistead en Megan Guarnier (Boels-Dolmans) – Foto: ANSA
Het damespeloton vertrekt een halfuur na de finish van de heren voor een koers van 118 kilometer. De finish is omstreeks 21.30 uur (Nederlandse tijd). De leidster in het Women’s World Tour-klassement is Megan Guarnier. De Amerikaanse kampioene van Boels-Dolmans is van de partij, in tegenstelling tot haar grote concurrentes. Uit de top tien zijn enkel Elisa Longo Borghini (negende) en Evelyn Stevens (tiende) aanwezig in Philadelphia.
Links
Website organisatie
Deelnemerslijst mannen
Deelnemerslijst vrouwen
Parcours/Technische gids
Liveticker (Twitter organisatie)
Livestream (Organisatie)
Om te reageren moet je ingelogd zijn.