vrijdag 27 april 2018 om 14:15
•
Volg in Google
Volg hier de klimtijdrit in de Ronde van Romandië 2018
De organisatie van de Ronde van Romandië heeft dit jaar geopteerd voor een heuse klimtijdrit. De voorbije jaren was de tijdrit vaak wel over heuvelachtig parcours, maar een klimtijdrit hebben we al lang niet meer gezien in Zwitserland.
De chrono is 9,85 kilometer lang en kent een gemiddeld stijgingspercentage van 7,9% met uitschieters tot 11%. Het parcours wordt gekenmerkt door een aantal typisch Zwitserse haarspeldbochten. De tijdrit leent zich voor klimmers die ook een goede tijdrit in de benen hebben. Hier zal voor het klassement groot verschil gemaakt kunnen worden.
De eerste renner gaat van start om 14:34u, klassementsleider Primoz Roglic zal rond de klok van 17:30u finishen. De tijdrit is live te zien op Eurosport 1 vanaf 16u.
Links
Voorbeschouwing: Ronde van Romandië 2018 (WielerFlits)
Website organisatie
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Parcours
Live timing (Tissot)
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
De regel is +25%, dus Van Poppel is nu al bijna een halve minuut buiten tijd. Game over voor hem dus.
Kijk eens aan, aan het eerste tussenpunt is de volledige top-4 op dit moment Sunweb, met Storer, Vervaeke, Ten Dam en Hamilton
als 't inderdaad + 25% kan het voor nog wat mannen spannend worden, o.a. Gaviria
Der gaat nog wel wat af gaan dus...
Ten Dam verbaast me iedere keer weer, lijkt nog niet veel sleet op te zitten en dat op zijn zevenendertigste!